Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Fiat Bravo HGT

steta stvarno,zao mi je jbg,nadam se da ces srediti i da ces imati srecu sa tim drugim motorom,a poto je pionir odradio ps2 mogul ja ps1 :icon_biggrin:
 
RE: Fiat Bravo HGT

Ajooj druze moj, rece mi cura bas veceras sta te snaslo, pa baksuz gori od mene, meni je ipak trebalo 6 mj :D
stvarno mi je zao, al eto, vec si naso zamjenu, nije ni nesto strasna cifra. Jbg trebo si bar ulje pogledat, ja svaki drugi dan provjeravam, nije za zajebanciju ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

erol_brcak je napisao(la):
Ajooj druze moj, rece mi cura bas veceras sta te snaslo, pa baksuz gori od mene, meni je ipak trebalo 6 mj :D
stvarno mi je zao, al eto, vec si naso zamjenu, nije ni nesto strasna cifra. Jbg trebo si bar ulje pogledat, ja svaki drugi dan provjeravam, nije za zajebanciju ;)

Ko je ocekivao drug, on navodno menjao ulje ovo ono...i to me zadesilo u sred neke nedodjije daleko od bg-a, pa stopiraj do bg-a da uzmem drugi auto da slepam, niko da stane...haos jucerasnji dan, u 2 ujutru sam stigao kuci nekako ziv i zdrav sto je najvaznije. Jbg tu treba dodati cenu trasporta, menjanja, uvodjenja i slicno, ali samo nek je dobar skrpice se nesto...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

bit ce to sve dobro, nekad se auto koji te napati isplati, izmijenjat ces sve, znat ces na cemu si, ako vec mislis da ga zadrzis
samo polako, rijesit ces problem i to je to, uglavnom sretno u radovima, da te sreca sada posluzi kako treba;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

a nisi provjeravao ulje? pa bas si neozbiljan dellas covjece, pa materi rodjenoj (doduse njoj pogotovo :D ) ne bi vjerovao kad je to u pitanju, pogotovo kad su "takvi" motori u pitanju (koje ljudi vole da cijepaju)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

trizex je napisao(la):
a nisi provjeravao ulje? pa bas si neozbiljan dellas covjece, pa materi rodjenoj (doduse njoj pogotovo :D ) ne bi vjerovao kad je to u pitanju, pogotovo kad su "takvi" motori u pitanju (koje ljudi vole da cijepaju)

Nisam iskreno ni razmisljao, planirao sam da ga promenim cim bude majstor imao vremena, nisam ni 30km presao sa njim...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

To ili je napakovano bilo za prodaju, ili je od deranja potrosio ulja, ti dosao na manjak, i voila....
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

trizex je napisao(la):
To ili je napakovano bilo za prodaju, ili je od deranja potrosio ulja, ti dosao na manjak, i voila....

Ma napakovano 100%, bave se ljudi svacim...Spakovacemo drugog hgt-a, a posle ce biti mazen i pazen i vozen kako treba.:123:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

dellas je napisao(la):
trizex je napisao(la):
To ili je napakovano bilo za prodaju, ili je od deranja potrosio ulja, ti dosao na manjak, i voila....

Ma napakovano 100%, bave se ljudi svacim...Spakovacemo drugog hgt-a, a posle ce biti mazen i pazen i vozen kako treba.:123:

Sve si sam rekao, samo ga treba paziti ono najosnovnije, da ima ulja, i da ga se ne dere hladnog, a onda uzivaj, nece nijedan prolupati iz cistog mira....
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Jedno pitanje, da li na vis motor moze da se stavi grana od obicnog i da sve bude normalno :icon_question: Evo nadjoh jedan na oglasu koji ima metalnu granu, a vis je...


Uploaded with ImageShack.us

Ako to moze da radi kako treba, to mi je idealno resenje bolje da se skrpim jos malo za vis i da prebacim samo moju granu i da me ne boli glava...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Jao dellas covjece, stvarno mi je zao, iznenadio sam se kad sam procitao, stvarno nisi imao srece. :icon_sad:

Nadam se da ces sve to sto prije srediti i provozat ga, sretno druze !
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

puuuu ebemu :icon_sad: :icon_sad:

valjda ces to sve sredit sto prije, sretno ;)
 
RE: Fiat Bravo HGT

jao covjece,evo ujedno da ti cestitam na novoj vozilici a i da ti izjavim saucesce za muke,jbg..(nisam bio na net-u odavno)
jesu pomalo ti motori zajebani jer su to auta koja su po cijeni pristupacna a jaka,pa su cesta opcija kojekakvim nestrucnim silovateljima koji auto ne odrzavaju a gaze ga ko budala sesir.....bit ce bolje;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

dellas je napisao(la):
Jedno pitanje, da li na vis motor moze da se stavi grana od obicnog i da sve bude normalno :icon_question: Evo nadjoh jedan na oglasu koji ima metalnu granu, a vis je...

Uploaded with ImageShack.us

Ako to moze da radi kako treba, to mi je idealno resenje bolje da se skrpim jos malo za vis i da prebacim samo moju granu i da me ne boli glava...

mislim da nepase,nisam 100% siguran al mislim da nepase..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top