Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT

FIjAT krš.:D

Čestitam, neka te služi koliko je dovoljno pa mjenjaj za bolje, znam da hoćeš.;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

@zovite_sivac: hvala drug, samo nažalost nisam menjao za onaj od 155ks što sam trebao, ovaj malo slabije ide i malo više troši ali šta je tu je, u extra je stanju.

@oggyboy: ma šta krš, kršina :)

@edo_benz: hvala drug;)

@djordjep: cylinders are singing :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

dellas je napisao(la):
@forsa: ma dobar je daewoo, ja samo reči hvale mogu reći za njega nenormalno je udoban a pri tom i dosta brz za svoju veličinu. Ali ovaj zvuk je presudio :)

Rekoh ja tebi :p za probu samo, skini filter od zraka pa samo poslusaj riku tad :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

trizex je napisao(la):
dellas je napisao(la):
@forsa: ma dobar je daewoo, ja samo reči hvale mogu reći za njega nenormalno je udoban a pri tom i dosta brz za svoju veličinu. Ali ovaj zvuk je presudio :)

Rekoh ja tebi :p za probu samo, skini filter od zraka pa samo poslusaj riku tad :)

Ništa me nisi slagao, zvuči kao da mu svi konji pod haubom imaju besnilo :) A ceo je stock, fabrički filter, izduv... Moram naleteti jednom na ono vaše okupljanje na pisti pa da se potegnemo da vidim od prilike koliko on može.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

hehe kazem ti, samo odvrni tih par sarafa i odskrini samo kutiju pa ga zaturiraj, da cujes onda buke :)))) a sutra ce biti slabo vjerovatno, lose vrijeme, iduci vikend zato :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

trizex je napisao(la):
hehe kazem ti, samo odvrni tih par sarafa i odskrini samo kutiju pa ga zaturiraj, da cujes onda buke :)))) a sutra ce biti slabo vjerovatno, lose vrijeme, iduci vikend zato :)

E idući vik. ne mogu, praznici...Ma naleteću jednom prilikom, često sam nedeljom u tz, a nađe se slobodnog vremena;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

dellas je napisao(la):
@zovite_sivac: hvala drug, samo nažalost nisam menjao za onaj od 155ks što sam trebao, ovaj malo slabije ide i malo više troši ali šta je tu je, u extra je stanju.

Ma bitno da si ti njega uzeo, i nije bas prevelika razlika u KS, olaksaj ga malo, povadi/pocupaj sta ti ne treba i eto ga. ;)

Procitah da bi htio u Tz da ides...kad krenes najavi se vamo u Brcko, sta ti fali malo ! :icon_smile: Mozda i mi s tobom zapucamo u Salt City pa da vidimo kako se drzi krs sa Hondama ! :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

zovite_sivac je napisao(la):
dellas je napisao(la):
@zovite_sivac: hvala drug, samo nažalost nisam menjao za onaj od 155ks što sam trebao, ovaj malo slabije ide i malo više troši ali šta je tu je, u extra je stanju.

Ma bitno da si ti njega uzeo, i nije bas prevelika razlika u KS, olaksaj ga malo, povadi/pocupaj sta ti ne treba i eto ga. ;)

Procitah da bi htio u Tz da ides...kad krenes najavi se vamo u Brcko, sta ti fali malo ! :icon_smile: Mozda i mi s tobom zapucamo u Salt City pa da vidimo kako se drzi krs sa Hondama ! :cool:

Dogovoreno, mozemo onda u Salt Lake City zajedno :)

FilipRS je napisao(la):
Svidja mi se masina. Samo taj kiceraj pobacaj, tipa volan, patosnice...

Cekam prvi maj pa da iskoristim ove patosnice, presvlake i navlaku volana za potpalu vatre;)
 
RE: Fiat Bravo HGT

opa evo ga jos jedan kolega sa Bravom, neka je sa srecom top je :D
a taj HGT ne ide nego uzlijece,svaki Bravo ide cak i ovaj moj 1.4 ali 2.0 20v sa 5cilindara dere sve po redu,moze Ferraria da prati :D

ali samo polako kolega,opasni su oni kad se natezu bez mozga :D pamet u glavu i pazi koje ulje sipas,samo Selenia!
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

neka si kupio sebi dobra kola :cool:
sa srecom, ah tog zvuka posle 5k rmp...jos jap style...ludilo..

btw. kod mene je ulje valvoline, i ne zali se zasad ...selenia relativno skupa ,iako je sigurno..ali planiram ovo mjenjati vec na nekih 7-8k km...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top