Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Bas si vaal nesto oduzio...kad i kad ti je trebala instalacija doci i jos nije
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Sto se tice elktronike nije do mene, dosla je bila u hrvatsku al je vracena zbog prevelike carine, vise carine nego sto su placeni dijelovi, al sam nasao drugu u srbiji i nadam se da je za koji dan tu...abd sutra idemo da zavrsimo trapove da postavim jos ovaj kineticki koji je sve kocio i da se vrata hauba i ostali dijelovi a onda se samo ceka ta elektronika.
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Alden_SA je napisao(la):
Sto se tice elktronike nije do mene, dosla je bila u hrvatsku al je vracena zbog prevelike carine, vise carine nego sto su placeni dijelovi, al sam nasao drugu u srbiji i nadam se da je za koji dan tu...abd sutra idemo da zavrsimo trapove da postavim jos ovaj kineticki koji je sve kocio i da se vrata hauba i ostali dijelovi a onda se samo ceka ta elektronika.


Pa hajde nadamo se da ce ta iz srbije vec stici..da opet nece nesto krenuti po zlu!!!!
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Po meni najbolji projekat koji sam dosad vidio, samo naprijed Go Alden Go
 
Legend
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Hoce li vise taj pokemon biti zavrsen... :icon_rolleyes:

Angazuj se malo, ovo predugo traje... ;););)
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Radovi napreduju...

Hladnjak i ventilatori odneseni kod majstora da se pomjere nosaci kako bi odgovarali na auto, sutra u toku dana ce biti gotovo...

Skinuto deklo kako bi se provjerilo stanje bregastih, izvrsila zamjena dihtnga dekla te deklo ocistilo i ofarbalo...



Bregaste kao da su tek postavljene...



Urađen stok sa saticima pospojena instalacija samo jos zavrsetke rubova oko satica potrebno uraditi...

 
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

pregledano od prve do zadnje stranice,mogu samo reci svaka cast,odlican projekat,dosta truda i zivaca,sve izgleda extra,sretno u daljim radovima ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

ih ti bokca... ovo bum bilo dobro... jel mi se cini il su ovo druge bregaste???
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

wooow,pa po ko zna koji put sam pregledao ove "slikice"
nema sta,auto je PLAFON.
WOOOW
:hydro:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Zavrseni nosaci ventilatora i sve postavljeno na hladnjak... u toku sedmice radovi se privode kraju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top