Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja postavim radove koji su do sada zavrseni na mojoj vozilici.
Krenulo se znaci sa temeljnim tuningom,nista povrsinski.

Auto je ovako izgledalo kad je kupljeno.

3358390.jpg

8168lco.jpg


A onda je pocelo.

Steke vise nisu imale funkciju pa su malo sklonjene. Sad otvaramo vrata na dugmic.
2j6akcl.jpg

2yoa4pe.jpg

28luafm.jpg


Malo smo haubu morali nauciti da se sama otvara i uspjeli smo je nauciti uz malo posla.

2jcught.jpg

2chxdhy.jpg

a58aw4.jpg


Nastavak price slijedi,skupilo se novcanih sredstava pa su narucene nove fele.

160r4tz.jpg

25zmdqh.jpg


Unutrasnjost brava je povađena sva,neki djelovi (plastike) otisle kod lakirera na farbanje, neki djelovi na pranje i jos svakakvih radova je bilo.

2pzek2w.jpg

33tt28i.jpg

xg8kx.jpg


LAV TUNING nastavlja sa radovima... ovaj put je odradjeno filtriranje novcanika... pa je umanjen za 230KM... jer su uzeti novi farovi... sa lecom...

8zmb8k.jpg

f52gjr.jpg

2wgvgwn.jpg


A Bravo je za to vrijeme bio... kod limara... na operaciji ocnih kapaka (bad look haube) i izvlacenju obrva...

Nastavak radova je u toku... izvlacene obrva i haube...

2mqlt12.jpg

vrt4rr.jpg

vsl4rc.jpg

21lr1i1.jpg


Uporedba prije i poslije...

2cr84dx.jpg


Ovo je naravno samo pocetak radova na limariji...

Dok smo glumili fotoreportere, stigle su plastike sa lakiranja... i ovom prilikom otkrivam o kojoj se boji radi... jer ce kompletno auto da bude u istoj...

qsqmgw.jpg

2hy9wur.jpg

29qjj1w.jpg

j5jria.jpg

1zodp8i.jpg


Ovdje se najbolje vidi prelivanje boje...

qye4rc.jpg


Evo zavrsene prednje obrve...

22zuvd.jpg

2cnbamb.jpg


Na autu je izmjenjen i kompletan izduv,4,2,1, cijev 60 mm, orginal remus lonac. Evo malo videa kako to izgleda i kako zvuci.

http://youtube.com/watch?v=ZVGhXrmqLcY

Uporedo sa ovim rade se i neke stvari na motoru o tome detaljnije drugi put.

Limarija je zavrsena, danas se ide po bravasa a neznam ni sam kako po ovom snijegu da ga dovucem u garazu. Nastavak ove price slijedi a o svemu ce te biti blagovremeno obavjesteni.
 
Član
RE: Bravo Projekat

braca....bice ovo drama ziva....prosto ne mogu da vjerujem kako je boja perverzna, kako cemo po bravasa otici??? Snijeg zapado ne mogu vrata od kuce da otvorim???? ja cu da ga vozim nazad....hehehehehheheeheheheheh
 
Član
RE: Bravo Projekat

Ovo ce biti jedan od boljih projekta na ovim prostorima...bravo, samo naprijed ;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

Čestitike za dosad urađeno..naročito mi se felge sviđaju.
Koji je motor u Fiatu?
 
Član
RE: Bravo Projekat

Hauba sredjena...

pq4om.jpg

rsrdr7.jpg

inu842.jpg


Sa ovim se zavrsavaju radovi na limu... pa se Bravo vraca u "LAV TUNING" garazu na dorade... koje cemo postaviti po zavrsetku...
 
Član
RE: Bravo Projekat

Farovi idu na operaciju kod dr. Lige... tako da je suvisno bilo sta dalje komentarisati...
 
RE: Bravo Projekat

dobro ste to zamislili, nadam se da ce ispast kako treba
izbor boje je za 10 stvarno svaka cast
 
Član
RE: Bravo Projekat

Al´ ce ovo biti jedan opasan bravo... stvarno svaka cast... i sretno u daljnjem radu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top