Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Alden_SA je napisao(la):
Za test day ne vjerujem da cu sa svojim autom..

Evo konacno hvala bogu dogovoreno sve za elektroniku, u ponedeljak trizex preuzima sve i onda samo cekamo da se u toku sedmice vrati iz Beograda.

Hvala drug.....


Steta sto neces uspjeti zavsiti do test day-a............
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Do test day-a nema sanse da se zavrsi jer ne mogu od ovog snijega :icon_mad: da radim a nadam se lijepom vremenu i da ga zavrsim do pocetka sezone...:123:
 
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

jel ovo farbano crnim matom ili nešto drugo očekuje me isti poso kroz koji dan pa pitam kako si radio jesi baco na njega išta prije boje itd ako možeš malo ukratko da napišeš hvala može i na pm
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Nisam nista ispod jer je ovo boja za visoke temperature samo sam dobro ismirglao deklo. ostavio malo grubu povrsinu da bolje uhvati boja i prespricao....
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Alden_SA je napisao(la):
Do test day-a nema sanse da se zavrsi jer ne mogu od ovog snijega :icon_mad: da radim a nadam se lijepom vremenu i da ga zavrsim do pocetka sezone...:123:



Ma nema vise snijega!!!!!

Alden_SA je napisao(la):
Do test day-a nema sanse da se zavrsi jer ne mogu od ovog snijega :icon_mad: da radim a nadam se lijepom vremenu i da ga zavrsim do pocetka sezone...:123:



Ma nema vise snijega!!!!!
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Alden_SA je napisao(la):
Kupljena elektronika :123: moram derneciti veceras na poslu hahahahahaha:123: :D

Gdje si zbavio?????

Joj ljudi jesam se olesio u subotu, jos sam popijan, ja na bankomat da vidim stanje, ono niodakle milja na racunu....reko kad je bal nek je maskenbal....:D
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Joj, pa moguce da su to te pare bile....jebiga....*hik*..... aj zivjeli :D
 
Legend
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

trizex je napisao(la):
Joj, pa moguce da su to te pare bile....jebiga....*hik*..... aj zivjeli :D

hahahahhahahahahahha
izgleda da ce alden jos vozit na HGTovoj elektronici :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top