Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Dobro vas je,naići će neki strašniji mod od mene pa će biti hepek :lol:

@Goca - Pa mislim da nije ništa od prerada povećanja snage rađeno na motoru,''samo'' je presađen iz Kupea 2.0 20vT 220ks i prilagođen Bravu
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

to je..izbacen 1.6 uguran ovaj 2.0, nije ga čuniro jos :D
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

tibor987 je napisao(la):
to je..izbacen 1.6 uguran ovaj 2.0, nije ga čuniro jos :D

Jeste raspitaj se malo... već je snagu digao na 294 ks, mjerio prije par dana... sad tek će dalje dizati...

Goca kad ostali mogu pročitat i ti čitaj ako te interesuje... ha ja što uvijek hoćeš da si u centru da nekome kontriraš ? budi dio ekipe, budi normalan.

Samo naprijed Aldene... nek bude kako si planirao... sve ostalo će se vidjeti vremenom ;)

pozz.
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Danas se nastavilo sa radovima, vracena kompletna unutrasnjost, pospojena sva instalacija unutrasnjosti, prebacene ukrasne papucice na nove komande...



malo voznje bez volana...


postavljene papucice...


kompletirana unutrasnjost...


sto se tice unutrasnjosti ostalo jos da se postave cukic na a stub i pokopcaju... slijede zavrsni radovi na motoru...
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

jedan mali detalj za rucicu mjenjaca...






evo pa komentarisite
http://www.bhtuning.com/thread-19732.html
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Danas se malo radilo.. postavljeni nosaci za IC i postavljen IC, postavljena rucica mjenjaca i satici...








za komentare link
http://www.bhtuning.com/thread-19732.html
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Danas rijesena enigma zvana podmazivanje turbine, tj zezala su me crijeva od ulja i vode na turbini i danas je to konacno rjeseno tako da se nadam da ce u toku vikenda ili sljedece sedmice auto biti upaljeno abd...

 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Malo se radi...Provjerena nova instalacija, senzori, velikim dijelom pokopcana instalacija, ostalo jos nes malo...vracena hauba i jos nekih sitnih radova bilo...





 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Posto me je dizna zezala, tj. nije radila i jos nekih problema sto sam imao, turbina je malo pocela da pusi e sad je uslijedilo nes novo.

Kupljeno 5 ispravnih i ociscenih dizni i jedna malo veca gerrett-ova puhalica.





 
Član
auto je u servisu sport car i sutra abd bi se trebalo raditi znaci zamjena dizni, zamjena turbine, i jos nekih radova pa bumo videl kaj ce biti.

 
Član
Narucen i manuall boost controler, hvala Peka.



jos samo fali satic pritiska al i to ce mo da nabavimo:123:.
 
Član
Radovi se privode kraju, turbina spremljena i danas stavljena na auto nazad, jos malo pa je na drumu.

Radovi na turbini, napravljeni novi prihvati i adapteri







turbina konacno na mjestu


jos jedna slikica kako je sve upasovano


malo smo pocastili autic novim uljem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top