Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

tibor987 je napisao(la):
Ma hajde ako Roman moze golfa napraviti za 2 godine, moze i Alden za koji dan :D

Nema bolan tu neke kemije, svaki dio sa bilo kojeg auta, to sve bolan odgovara na saraf, tako su se dogovorili svi proizvodjaci auta :cool:
sa svih auta na nešto paše samo sa škode ništa ninašta :lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

E vidis ti moje muke druze moj, sreca tvoja vozas golfa pa sa svakom multikultivatora nadje se ponesto :D
 
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

tibor987 je napisao(la):
E vidis ti moje muke druze moj, sreca tvoja vozas golfa pa sa svakom multikultivatora nadje se ponesto :D


šta me briga ja skinem sa freze sajlu od gasa i stavim na golfa i idemo dalje dok ti moraš u servis :lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Danas se radilo. Postavljene svjecice, postavljene cijevi od kulera ulja koje su mi zadale more muka, postavljen kuler ulja, hladnjak vode i jos dosta posla.

Postavljen kuler ulja...


Pocelo vracanje limarije...
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

mirise :icon_smile:

evo jedna veca slika da se vidi kako je sve blizu spakovano

 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

dabogda ga upalio sutra a prekosutra poceo meni ubacivati 1.8T :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Legend
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

e bas je spakovano , svaka cast , nadam se da ce ici sve po planu kad si tako blizu kraja ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

U centimetar ćeš sve uglaviti,i konačno očekujemo kraj radova nakon toliko mjeseci rada i truda,Bravaš će uz još par projekata biti glavna atrakcija ove sezone aBd.
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Daj ti meni napiši ukratko šta si ti radio ustvari na ovom motoru? Da se ne vraćam sad 100 stranica?
 
Legend
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt Pocelo finalno sklapanje

Jel upalio ovaj tvoj TURBO DIESEL??? :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top