Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Joj moram vam se pohvaliti, kakvu sam samo lijepu vazu za cvijece danas nabavio.

Nije li drazesna?

1d9a47b1ba.jpg



Evo iz jos par uglova


5ca5aa71a0.jpg


6547a8b38a.jpg



Nazalost, neko je malo unakazio ovim crnim markerom, al to cemo lako srediti kada je operem sada u masini za pranje sudja.


A tek moj novi paperweight?

686bd86f67.jpg



Strasno korisna stvarcica, nema sanse da moji papiri sada podju da polete sa stola zbog propuha. Doista, ne znam kako sam zivio do sada bez ovoga.



Moji novi cimeri, obecao sam im postaviti sliku, htjeli su dernek, ja im nudio facebook, nasli smo kompromis na bhtuningu....:D

0ea6b59b62.jpg




I na kraju, nekakva gomila zichurina

90ce929608.jpg


, valjda spremacica ostavila greskom, bas je nemarna ovih dana, mrsko mi sada ici do kontejnera, sutra cu....
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: koji si ti manijak Triza nisi human :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

.nOKe je napisao(la):
jesi ovo nasao u kontenjeru ? :lol::lol::lol:

Cuj smechu noKe, samo zato sto ti nemas ukusa, ne znaci da trebas blatiti tudje sm....pardon, ukrase :D kineski buvljak, 39 za 1, fantasticnih se nadje stvarcica :D
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Alden_SA je napisao(la):
Ovdje neko hoce rat:icon_mad:

:123:

C c c , Aldene, nisam to od tebe ocekivao, da budes ljubomoran na moje igracke :D . Budi dobar, pa cu ti mozda pokloniti svoju vazu, samo da je okupam prvo, ne mogu je poklanjati ovakvu prosaranu :D Heheheheheheehe
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

men ije slao slike kako zaljeva cvijece , oj ajdine hoces da te covjek od robija
 
Član
RE: Fiat Bravo 2.0 20 vt

Dok ne stigne elektronika radovi se nastavljaju...

Vraceno deklo, postavljene posude vode za brisace i vode hlađenja, pokopcano dosta crijeva nadam se na prava mjesta hahaha, sređena instalacija farova, sirene,zmigavca, pumpice prskalica i alarma, ustiman hladnjak i sve opet kao i do sad u milimetar.

Vraceno deklo.


Instalacija uređena i posude za vodu na svom mestu.


pokusaji da se hladnjak ubaci.


sve u mm.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top