fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znam ovaj bravo od elmira jos sa crofiata od 2008., pratila sam garazu, sve bile rijeci pohvale, ove godine ga udari dva puta, i odmah mu treba oduzeti auto? dajte pogledajte sebe, udarite auto i sutite da vam nebi kenjali a po drugima pljujete..
ja sam svoj bravo razbila jednom, nisam brze od 40-50 vozila, razbila branik, farove, haubu, blatobrane.. popravila i vozim.. ne kazem da elmir nebi trebao napomenuti da je lupan (iako ga tako nikad nece prodati), al nece sad ni odvest auto baciti na otpad da mu bude cista savjest.. sta se sve prodaje ljudi nisu ni svjesni, erol kupi hondu i otkine rukom komad mosta :D
 
Član
Uopće nije poenta da li treba prodavati auto, kako je lupano i popravljano.

Poenta je da govori: Fiat krš, uložio sam brdo para u njega a lupao auto 2 puta. Mislim ono:lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Uopće nije poenta da li treba prodavati auto, kako je lupano i popravljano.

Poenta je da govori: Fiat krš, uložio sam brdo para u njega a lupao auto 2 puta. Mislim ono:lol::lol:

Bingo. To i "boli me ***** kome ce to auto otici", opravdaj ti tu recenicu s njih jos 30, jasno je sta si htio reci.
 
Član
i meni je otpo zadnji trap i odmah je bilo komentara "ti to u presu",a ja znam koliko sam odvajao za ovo auto i cega sam se odricao,auto popravio i vozim....isto tako kad je elmir privi put razbio auto,otvorio sam temu da mu pomognemo,gdje sam naravno napadnut i popljuvan i ja i on(momka uopste ne poznajem),otkad mi vise ne pada na pamet da otvaram slicne teme,sta hocu da kazem,kad se desi neko sra*e odma se tu nadzu neki pametnjakovici koji ce nastojati da te jos vise s*ebu a ne da nedaj Boze kako pomognu,svi smo mi pametni kad su tudze muke u pitanju,a kad dodzemo u slicnu situaciju mi kao "fini" odmah s lica mjesta vozimo auto pod presu da nebi nekom "uvalili udaran auto",ma daj ba :icon_mad:....uostalom svako ko uzima auto ima pravo da auto odveze majstoru na pregled tako da strucno lice lako moze ustanoviti da li je vozilo karambolirano ili ne...
Elmire prijateljski savjet,odsad ako ti se desi nedaj Boze nesto slicno,bolje ti je zaobidzi ovu temu jer vidis da se ocigledno neki raduju tvojoj muci...i lakse malo s papucicom gasa i vise sa oprezom...imas samo jedan zivot a lako ga je izgubiti...SRETNO DRUG ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
i meni je otpo zadnji trap i odmah je bilo komentara "ti to u presu",a ja znam koliko sam odvajao za ovo auto i cega sam se odricao,auto popravio i vozim....isto tako kad je elmir privi put razbio auto,otvorio sam temu da mu pomognemo,gdje sam naravno napadnut i popljuvan i ja i on(momka uopste ne poznajem),otkad mi vise ne pada na pamet da otvaram slicne teme,sta hocu da kazem,kad se desi neko sra*e odma se tu nadzu neki pametnjakovici koji ce nastojati da te jos vise s*ebu a ne da nedaj Boze kako pomognu,svi smo mi pametni kad su tudze muke u pitanju,a kad dodzemo u slicnu situaciju mi kao "fini" odmah s lica mjesta vozimo auto pod presu da nebi nekom "uvalili udaran auto",ma daj ba :icon_mad:....uostalom svako ko uzima auto ima pravo da auto odveze majstoru na pregled tako da strucno lice lako moze ustanoviti da li je vozilo karambolirano ili ne...
Elmire prijateljski savjet,odsad ako ti se desi nedaj Boze nesto slicno,bolje ti je zaobidzi ovu temu jer vidis da se ocigledno neki raduju tvojoj muci...i lakse malo s papucicom gasa i vise sa oprezom...imas samo jedan zivot a lako ga je izgubiti...SRETNO DRUG ;)

Druze citas li ti uopste sta mi pisemo, 2 posta iznad tvog?
 
Član
znam triza sve sta pise u kompletnoj temi i kako tece sve od samog pocetka,nekada se ono sto je napisano sasvim suprotno protumaci...svi dalji komentari su po meni sasvim nebitni jer momak ce ionako uraditi ono sto je zamislio,tako da mi mozemo u nedogled raspravljati,ja samo kazem da se ne slazem s onim likovima na ovom forumu koji kazu "ladno ti to pod presu"isl. nadam se da kontas sta mislim ;):icon_exclaim:
 
Pola od vas bi isto uradilo ukljucujuci i mene, prodao bi auto pod (uslovom da je sve sredjeno kako treba), ali bi nagalsio da je auto udaran.
Jer jbg neko stedi da kupi auto, a ono kad dodje kršina moze poginut sa njim
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
slomi ti ruku jednom... zaraste kost al drugi put kad krenes da slomis duplo lakse pukne... tako je isto i sa autom...

hahahha druze nemoj pisat nista ako ne znas. bolje i sutiti nego se praviti pametan ;):lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
slomi ti ruku jednom... zaraste kost al drugi put kad krenes da slomis duplo lakse pukne... tako je isto i sa autom...

hahahha druze nemoj pisat nista ako ne znas. bolje i sutiti nego se praviti pametan ;):lol:

da trazim video koji dokazuje da auto koje je udarano puno vise strada prilikom udesa nego normalno auto... ako hoces postavim link...
 
Član
smijeso sve za citati, cast pojedincima koji imaju mozga i koji su u nekom smislu na mojoj strani, nekontam ostale, nigdje veze, sta bi ja sad trebao uzeti 2 litra benzina politi po autu i zapaliti (vec sam to tjeo i uraditi kad sam imao drugi udes) sekunde su odlucivale, auto cijenim za kesh ko prvi donese 5 milja njegovo je, i ova cijena je SMIJESNA, posto je motor ODLICAN, trap ODLICAN, na autu jesu mjenjani krakovi sasije, rezani do solje i drugi stavljeni ALI je auto uradjeno PERFEKTNO i radio ga je najbolji majstor 100% u SBK!! pod drugo vecina raje vidi kakva je maska na haubi (od maree) a i isto karambolka pa mi salju poruke jeli udaran i fino napisem da ga jesam udesio i napravio i da je perfektno uradjen i opet mi ljudi nude zamjene za skuplje i jeftinije, nemora znacit ako je udaren da ga nece NIKO.. mislim da je tema zasluzila brisanje jer nevrijedi se raspravljati dalje, moja stvar je sto me je auto izaslo 20k i u vezi toga nisam nista lose rekao, fiat ko fiat opet bi ga rado imao u garazi i to samo dizela, ali za promjenu sljedece kupujem nesto druge marke, VW necu jer imam cvrku u garazi i netreba mi jos jedan.. ADMINI brisite temu.. uzivajte u tudjim mukama:D:D;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top