Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

s obzirom na ostecenje felge, krajnica je 99% najebala, mozda malo most da si povukao / eventualno sponu letve....nista strasno uglavnom, bar ne bi trebalo biti :)
 
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

AnDel je napisao(la):
ma na golfa se ne vracam ni pod kojim uvjetom (osim u gti 6:)) ...niti bi da ga mjenjam :)
odlican je fiat sve je tip top, a to sto sam ja konj nije do njega :icon_biggrin:

nego usput reci gdje rade spur u srebreniku oni bi mozda mogli da rade sve oko trapa ???

ima kod gradske dzamije mehanicar SUBI, odes kod njega i nek ti sve ti sredi
ako znas gdje su auto dijelovi MIRADO, ides pravo pa drugo skretanje desno, ne kod dzamije vec poslije, nema cca 20-30m i od raskrsca ima 50m do njegove garaze, odma je do puta
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

bila je spona iskrivljena malo i ja sam je ispravio, sad ne znam dal jos do nje moze biti sta.?
..a za krajnicu ne znam ...

ajd oticu do tog lika , znaci on radi sve i spur i ostala sranja oko trapa;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

ako si iole vican alatu, mozes si sam pomoci, bar da je auto u voznom stanju.....auto na ravnu plocu parkiraj, i ili odokativno, ili metodom konca/konopca provjeris da li tockovi stoje "pravo".....ako "bjezi" taj sto si ga udario, 22 viljusku i 11 viljusku u ruke, i odvrnes krajnicu, i sam postimas odokativno da stoje pravo, bar dok ne uradis spuru kako treba....
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

nisam los, ja sam zamjenio lafetu i diskove s jaranom :)
a vidio sam neki saraf koji veze sponu i krajnicu jel mislis na da se tu ustima ?
ok uradicu to jer bas je vidljivo da je tocak van nekoliko stepeni razlike...da je bar unutra mozda bi bilo i bolje nego se 'rasceresio'
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

Medu ljepsim bravima sto sam vidio.Fino dotjerano i nista pretjerano ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

badzo je napisao(la):
Medu ljepsim bravima sto sam vidio.Fino dotjerano i nista pretjerano ;)

hvala, imam u planu jos nekoliko stvari...ali bez pretjeranog odstupanja od fabrike, ;)
nema potrebe kad je i ovako prelijep :D

usput da napisem sta sam mjenjao a nisam vam rek'o:icon_biggrin:
-glavicina desna
-krst poluosovine
-mandzetna desna sa semeringom
uz sve vec dosad napisano sto se moralo srediti...

i auto isolirano pred proljece:cool:

uglavnom sve je odavno sredjeno i vozi se ;)
poceo sam uredjivati motorni prostor, malo se poliralo, farbalo pa ce biti slike kad se sve zavsi...za zatamnjivanje se dvoumim, da me milicija nece jabavat , pa cu vidjeti..ocekujem jap style uskoro ;)
LP
 
Član
Nista od folija svi odustaju a ko ih ima skida jebga :icon_rolleyes: nekog nikad ne zaustave a nokog gdje god makne zezaju :D

U cetvrtak bio sa Nenadom na kafi eno i on skino sa svog punta jos su svijetle skroz bile kaze isto imo problema sa policijom radi folija :p

Nek skupi pare i m-gratex radi presvlake bolje to neg folije :D;)
 
Član
znaci ubrzo ide i jap... :icon_question: ajde pozuri to nabavi pa monitraj da ga cujemo :icon_smile:
 
Član
ja sam vec mislio folije uraditi ali vidim situacija 'sumnjiva' s policijom, pa ostat ce ovako...jbga cim ih stavis odmah te 'drugacije' gledaju, ono ko ti neki frajer :D..znam kad sam imao na golfu iako nikad nisam bas radi toga platio kaznu...
a rado bi ja presvlake ali ideja se ne svidja mom novcaniku, vec sam 'pocjepao' 600 km na ovo sranje zadnje..
ali moguce na ljeto da bude, dajem im prioritet ispred muzike:cool:

a mario uskoro bi trebao jap, to mi je prva zelja poslije ovih obaveznih stvari, vidio sam kako mocno lezi na bravu i ici ce cim prije...kontam to za jedno 15ak dana...i ima da grmi :)
uglavnom bice video i fotke , valja angazovati zlaju pa u tandemu s adijem napraviti jedan foto sesion fiata ;)
 
Član
fala :cool:
zatamnjivanje sam odlozio, razmisljam o tome posto to mogu samo pripadnici MUP-a da postavljaju :D
ako odlucim da postavim to je lako , nekoliko sati posla ;)

@a stare felge su zamjenjene za ove koje su sada ;)
 
Top