Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

de makar lajsne ofarbaj u boju auta, steke nek stoje, ali lajsneeeeeeeeeee to moras:cool::cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

kontam da to ostavim crno radi kontrasta sa felgama :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

Ma jok ostavi kakve jesu ofarbaj na autu od limarije sto moras i pravac m-gratex presvlake u bez ili bijelu boju i bit ce drama ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

nemoj ba, znas kako dobro izgleda kad su plave, ovaj nas bivsi clan foruma, inace moj sugradjanin bravo_f je imao istog brava, sa istom bojom, znas koliko je ljepsi bio sa plavim lajsnama, ma daj ba, cudo svegami
felge ti odradi kako hoces, ali mislim da bi s lajsnama u boji auta bilo puno puno puno bolje, kad su vec retrovizori u boji auta onda mozes i lajsne, eto moje misljenje:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

lajsne bi ako bi lakirao ako bi bili neki pragovi al ovako mislim da necu ako ne nadjem pragove abarth ili hgt....

@adi felge bi i mogao ovako ostaviti do zime pa samo ih obnoviti nekako bas leze , iako razmisljam o nekoj promjeni al ne znam sta mjenjat...presvlake su prijeko potrebne, i prvi novci viska idu za to , bice mi srce ko dzamija kad to uradim posto ove presvlake me ubijaju u pojam, cak prije muzike cu to rijesiti:)
al polako sad ide rega za 10ak dana i da sredim ove sitnice na limu bice dovoljno :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

Nemoj ovo zuto, ne ide mi nikako. Ako ti trebaju pragovi od hgt-a, lik ima i pragove i kacketic i mislim da bi dao povoljno, mogu da ti proverim.;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

dellas je napisao(la):
Nemoj ovo zuto, ne ide mi nikako. Ako ti trebaju pragovi od hgt-a, lik ima i pragove i kacketic i mislim da bi dao povoljno, mogu da ti proverim.;)

ajd vidi koliko su pragovi pa mi javi ;)
kacketic hgt vec imam;)

p.s. odustao sam od zutih felgi ipak, samo ce klijesta u zuto i abarth znakovi umjesto oznake 1.6 16v

evo cemu idem, uz jos par sitnih detalja to bi bilo to :)


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

lijepa vozilica , dobri planovi lajsne u boju auta , felge ne dirat , po meni :) ali tvoje auto kako tebi stima radis :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - PS edition str.15 :)

a digli ste je :icon_biggrin:
malo se zapostavila tema, usljed nedostatka novaca zadnjih dana stavljene su tek dvije naljepnice ''abarth'' , slikat cu sutra pa staviti da vidite, pravim update haha :D
uglavno se sipa i vozi (problema ni na vidiku jos je fiat, nije vw :D), jbga puno se hoda , ne cudi me nedostatak novaca za ozbiljnije stvari na autu...osim sto sam napravio garazu za njega da se mu ne bude vruco ljeti i hladno zimi :)

@RS6avant felge necu dirati , vjerovatno zimus samo obnoviti lak, s kvalitetnijom silver bojom s kristalima, crna je vec takva ;)
lajsne mozda idu u boju auta, otom potom...imam neke zamisli s karbonom tako da cu vidjeti za to....
hvala ;)

@erole izvuci odgovor iz gore napisanog :D

:cool:
 
Član
da skinem prasinu s teme, auto registrovan i spreman za narednu godinu (vozio sam 20 dana a da nisam znao da je istekla rega :D)
i promjenjene su prednje gume, sada su 205-45 bridgestone potenza , koje sam dobio od mireta (code:KR) dzaba, hvala drug jos jednom, za ostale radove sam pare popio jbga :D ;)
sad se uzimaju zimske gume i bice poliranje i ostale zastite pred zimu ...
kvarova nema nepamtim, auto toci-vozi...jedino se malo cuje lezaj alternatora ali to ce se zamjeniti cim prije, jbga potrosni dio :icon_biggrin:
nemam nekih zanimljivih slika, kanim se napokon napraviti neki photosesion prije zime dok je na 16kama, trazim kakav bolji aparat oko 10mp, da ne lupam mobom od 2mp , jos naci nekog ko to zna bolje uraditi:cool:...
p.s. adi , ko tebi nece bit skupo :D
p.s. 2 ima jedna slicica ev je :)


Uploaded with ImageShack.us
 
Top