Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - nove slike str.9

evo bilo je nekih problema nakon sto mi je ivicnjak iskocio pred auto :) uglavnom 'avantura' me kostala 500 km , sve je skoro rijeseno :)
felga sredjena :)
prije


Uploaded with ImageShack.us
poslije


Uploaded with ImageShack.us
stavljeni su i novi Ferodo diskovi


Uploaded with ImageShack.us

za koji dan slijedi zatamnjivanje 50%
;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

Dobro nek si sklopio :cool::cool:

I od sad zimske gume brate za zimu i ivicnjake :D:D:D
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

preporodila se felga,dobro je napravljena,sreca nema vise snijega,ne sikiraj se vise:cool::cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

eto je ko" nova :cool: a kako 500km, sta si to jos radio?
aj kad stavis te ferodo, vidi hocel skripat, cvilit nekad... kod mene sve super koci, ali pri laganom kocenju ponekad, ne uvijek, uhvati ovo iritirajuce cvilit, skripat... :lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

Discovi hajd o.k. ali plocice skripe ko sam djavo, spale se nakon prvog malo jaceg kocenja, ocvrsne pedala kocnice, onda vise ni ne struzu vec grebu ko da je dosla do metala, onda ti izgrebu disc.... mnogo shita za 20-25 Km koliko kostaju originalne, Valeo, Lucas TRW, Fiat oridjinali Ricambi!!!
 
Početnik
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

au kako je fino uradjena nista se neprimjeti,,,odsad pazi,,hehe,,inace jos jednom da pohvalim fiata i neka je sa srecom,,i da odsad nemoj udarat te ivicnjake koji ti iskacu vec fino to rijesi normalnim putem nema od sile nista :D;);););)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

ma bice zimske sledece zime hehe..trebao sam ih uzeti za dva tri dana nakon sto se ovo desilo..ali to mi sjeba planove:)

@trisex felgu je radio Damir, odlicno odradjeno nema sta ni ja ne mogu da primjetim:)

@limpi 100km slep sluzba + 135 dijelovi (lafeta i diskovi) + 90 felga =325 zasad
a jos imam da radim spuru, sredim prednji branik koji je malo napukao dok se digao na slepu..plus majstor et :)
bice i vise :D
diskovi su dobri nema skipe i tih sranja...plocice nisam mjenjao..

ma pazim ja al et kad hoce peh, nisam isao ni 40 ali jbga, necu vise :)

sad imam problem sa spurom jedan ovaj mi tocak vidljivo okrenut 'prema van' i kada ubrzam preko 30-40 cuje se neki cudan zvuk kao da nesto grebe, 'krci' i trese se instument tabla (imam osjecaj kao da vuce gumu po putu)

sto vi mislte jel to do spura ili je nedaj boze sta gore :icon_question:

p.s. hvala na pohvalama steta sto se ovo ulozilo u 'nista' ;)
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

GreenDevil je napisao(la):
da ti nije trap otiso :lol:
vozi to na kanal odma

nadam se da si jezik pregrizo :D
ici cu na spur u narednoj sedmici...

nego gdje ima da to rade dobro u srebreniku ???..tu mi je najblize..ionako ne znam kakko cu ovak vozit moram sve 20
 
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

AnDel je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
da ti nije trap otiso :lol:
vozi to na kanal odma

nadam se da si jezik pregrizo :D
ici cu na spur u narednoj sedmici...

nego gdje ima da to rade dobro u srebreniku ???..tu mi je najblize..ionako ne znam kakko cu ovak vozit moram sve 20

ma ne salim se bolan, vidi kod svog nekog mjesnog majstora nek ga digne i pregleda prednji trap, da se nije sta slomilo ili iskrivilo a lako cemo za spuru
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

ok oticu ovdje do nekog majstora neka to pregleda..ono sto je vidljivno bilo osteceno je zamjenjeno...

kolega jest felga ko nova no jos mukama nije kraj hehe
 
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

AnDel je napisao(la):
ok oticu ovdje do nekog majstora neka to pregleda..ono sto je vidljivno bilo osteceno je zamjenjeno...

kolega jest felga ko nova no jos mukama nije kraj hehe

rijesi to sto prije inace ces opet kakvog krša Golfa vozat :lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel - bilo svasta :D

ma na golfa se ne vracam ni pod kojim uvjetom (osim u gti 6:)) ...niti bi da ga mjenjam :)
odlican je fiat sve je tip top, a to sto sam ja konj nije do njega :icon_biggrin:

nego usput reci gdje rade spur u srebreniku oni bi mozda mogli da rade sve oko trapa ???
 
Top