Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Član
"auto jede po cesti sve redom nez jeli do mene ili do njega ali leti..." haha kakav biser, sa 100 konja jede covjek sve po cesti, tebi se ne smije dati 200 niposto :D
 
Ljudino aj ne provaljuj se zivota ti,ja sam vozio Bravo HGT 2.0 20V 155ks pa ne leti,vec ide solidno,a kamoli taj 1.6 usisivac.Mada naspram g2 1.3 leti sigurno,ali ne bas toliko koliko ti pricas.Inace fin primjerak,da se taj auto kulturno srediti.
 
Član
"auto jede po cesti sve redom nez jeli do mene ili do njega ali leti..." haha kakav biser, sa 100 konja jede covjek sve po cesti, tebi se ne smije dati 200 niposto :D

Haha nisam biser kralju,bitan je vozac a auto manje vise,neko nema muda traktor da zaobidze na cesti,a kamo li nesto vise mozda ti spadas u ove bez muda
 
Član
Haha nisam biser kralju,bitan je vozac a auto manje vise,neko nema muda traktor da zaobidze na cesti,a kamo li nesto vise mozda ti spadas u ove bez muda
slazem sa s tobom druze, ovakve komentare mogu pisati samo ovi bez muda sto ne znaju i ne mogu potegnuti, takav je i ovaj sto pise
samo ti uzivaj i cuvaj i sebe i auto opasna je to masina, posebno za nekog mladjeg kao sto si ti
 
Član
Haha
Ma puno je sestak za njega,al eto blizu smo,uvijek moze pokusati protiv punta cadje

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Nasmije te me sa vakvim odgovorima,imate li vi auto ili vozate tudza.razumijete li se u performanse motora i moguvnosti ili ste jedni od oni kohi znaju nasuti samo tecnost za sajbu haha
 
Član
Kad sam procitao da je sportsko auto i jede sve po cesti, reko ode prelistat da vidim spominje li se lybra hahah
Haha sto se lybre te vase tice sto ste zapeli za nju ona je minimalno teza od mog 400 kila a kilaza igra veliki znacaj za ubrzanje ako to niste znali.na duze staze pa mogla bi nesto ako ja to dozvolim haha
 
Top