fiat bravo 1.2 16 V 1999.

fiat bravo 1.2 16 V 1999.

Član
Postavi jos slika sta si se stisn'o......dobro ti ovo radis sta imas jos u planu? vidio sam te neki dan kod ihtijarevica bila e36 neka na ratkapama parkirana pored tebe ;)
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Postavi jos slika sta si se stisn'o......dobro ti ovo radis sta imas jos u planu? vidio sam te neki dan kod ihtijarevica bila e36 neka na ratkapama parkirana pored tebe ;)

ma konto ga zakucat za zemlju al ne mogu opruge da nadjem...a tu sam niz carsiju po cijeli dan parkiran.;)

nedim98 je napisao(la):
Dobar Bravo, fino ti ovo radis ;)

hvala,ma sitnice al et primijeti se opet.
 
Član
presvlake si promasaj ako cemo o izgledu, ali opet neka rade poso, ja bi radije uzeo eko koze i sasijo sam sebi, kao sto sam i planirao :cool:
kakav ti je ovo izduv, jel samo nastavak stavljen na fabricki lonac ili je zamjenjen lonac :icon_question:
 
Član
AnDel je napisao(la):
presvlake si promasaj ako cemo o izgledu, ali opet neka rade poso, ja bi radije uzeo eko koze i sasijo sam sebi, kao sto sam i planirao :cool:
kakav ti je ovo izduv, jel samo nastavak stavljen na fabricki lonac ili je zamjenjen lonac :icon_question:

pa po narudji su jer kao boja auta,zeleno-crna...pa dobro ovo me je kostalo 70 KM a eko koza sigurno duplo skuplje.isoa sma na varijantu da prodjem jeftinije...a sto se tice izduva,zadnji lonac odjecen i ide cijev i onda ovaj ukras,dupla rora.valjda inox...nista posebno ali eto dobilo se malo zvuka.
 
Član
za te pare si mogao bolje da prodjes, par kvadrata eko koze, ili materijala po izboru i sasijes da sve lezi kako valja, ovo je lose skrojeno za njegova sjedista...osim zastite nikakvu drugu funkciju nemaju
ako sam te skontao ti si sklonio zadnji lonac i umjesto njega stavio cijev sa ovim dvostrukim izduvom :icon_question:
i ja bi tako nesto nazad, dok ne bude prilike za neki zadnji protocni
 
Član
AnDel je napisao(la):
za te pare si mogao bolje da prodjes, par kvadrata eko koze, ili materijala po izboru i sasijes da sve lezi kako valja, ovo je lose skrojeno za njegova sjedista...osim zastite nikakvu drugu funkciju nemaju
ako sam te skontao ti si sklonio zadnji lonac i umjesto njega stavio cijev sa ovim dvostrukim izduvom :icon_question:
i ja bi tako nesto nazad, dok ne bude prilike za neki zadnji protocni

ma dobro,uvijek moze bolje...ali bolje je i ovako nego ona fabricka,vise mi dosadilo..a da tako sam uradio...ma nisam ni ja imao kesha za remus ili ensto pa tako da i ovo nije lose ispalo s rorama :D
 
Top