fiat bravo 1.2 16 V 1999.

fiat bravo 1.2 16 V 1999.

Član
dellas je napisao(la):
Dobra bravulja nema sta, super mu stoji crni krov kao panorama :) Zato sam i ja odustao od carbona i mata bice isto kao kod tebe;)

kad ga radis ..radi kako treba...metalik crna bit ce i tvom mrak ;) ;);)
 
Da se JA sto pitam,registracija bi bila DZABE za auta koja se ovako odrzavaju i cuvaju kao pod "Stakleno zvono" !!! :cool: samo nastavi tako prijatelju :icon_smile:
 
Član
AnDel je napisao(la):
uredan bravo, lajkam :cool:

Zoranic MNE je napisao(la):
Da se JA sto pitam,registracija bi bila DZABE za auta koja se ovako odrzavaju i cuvaju kao pod "Stakleno zvono" !!! :cool: samo nastavi tako prijatelju :icon_smile:

hehe..bilo bi to super..hvala drug..:D :cool::cool:


RS6Avant je napisao(la):
kulturan fiat , fino izgleda , kako ide taj 1.2 ?? ;)

hvala vam...trudim se da ga odrzajem...da je dzabe valjalo bi,hehe...a 1.2 motor ma ide ko struja...ne cuje se da radi...mozes stedit gorivom laganom voznjom a ako pritisnes hoce i povuci,nije kao 1.6 startan al opet vuce..malo onda vise trosi al nije to nista...as u rukavu mi je plin.....zadovoljan sam pravo...:D;););):123:

;);)
 
Član
nadam se da si upario gume nazad a inace auto izgleda lijepo.
samo ja ne mogu da razumijem zasto se ugradjuje plin na tako male kubikaze.

znam da je duplo jeftinij od benzina ali po meni kad se izracunaju plusevi i minusi nekako mi nema smisla.

neka te dobro sluzi
:123:
 
Član
Mediteran je napisao(la):
nadam se da si upario gume nazad a inace auto izgleda lijepo.
samo ja ne mogu da razumijem zasto se ugradjuje plin na tako male kubikaze.

znam da je duplo jeftinij od benzina ali po meni kad se izracunaju plusevi i minusi nekako mi nema smisla.

neka te dobro sluzi
:123:

eheh..dobro zapazanje..bile su u paru al jedna mi gutu dobila i tako da sam morao naci zamjenu..i sad su nepar al et sara je isto poderana i na jednoj i drugoj,a malo i lice...ma moze i ovako..zadnje su..a aBd na proljece stavit druge ..zimi idu 14 celicne felge i zimske gume a ljeti su ove felge 15 i vidjet cemo koje gume...:D
a sto se plina tice..kupio sam ga ovakvog...unutra je sekvent(kazu najbolji)....slusa..malo trosi...ma to je valjda da se potrosnja skroz smanji...razlike u vuci skoro da nema..samo negdje gdje trecom uzbrdo na benzinu,moram u drugu vratit ako je na plinu..ma to je nekoliko konja manje...inace motor radi mirnije i tako...;);)
 
Član
Mediteran je napisao(la):
nadam se da si upario gume nazad a inace auto izgleda lijepo.
samo ja ne mogu da razumijem zasto se ugradjuje plin na tako male kubikaze.

znam da je duplo jeftinij od benzina ali po meni kad se izracunaju plusevi i minusi nekako mi nema smisla.

neka te dobro sluzi
:123:

Nije stvar u velicini motora sto se tice ugradnje plina, vec je stvar u kilometrazi koju vlasnik prelazi sa tim autom. Npr. neko ko vozi M5-icu i prelazi 10000 km godisnje da manje para na gorivo nego neko sa 1.2 motorom koji prelazi preko 30000km godisnje...A takvih slucajeva je puno, ja bih ugradio plin i na pandu 750 :)
 
Član
dellas je napisao(la):
Mediteran je napisao(la):
nadam se da si upario gume nazad a inace auto izgleda lijepo.
samo ja ne mogu da razumijem zasto se ugradjuje plin na tako male kubikaze.

znam da je duplo jeftinij od benzina ali po meni kad se izracunaju plusevi i minusi nekako mi nema smisla.

neka te dobro sluzi
:123:

Nije stvar u velicini motora sto se tice ugradnje plina, vec je stvar u kilometrazi koju vlasnik prelazi sa tim autom. Npr. neko ko vozi M5-icu i prelazi 10000 km godisnje da manje para na gorivo nego neko sa 1.2 motorom koji prelazi preko 30000km godisnje...A takvih slucajeva je puno, ja bih ugradio plin i na pandu 750 :)
hehe...pa ispada da je tako...al masovno raja ugradjuje plin zbog cijena benzina koje su povisoke..:icon_cry:
 
Član
e ovako..skontao sam uraditi neku NALJEPNICU nazad na sajbi...pa bih stavio onu poznatu...NO FREE RIDES,GASS OR ASS...zamolio bih pomoc ako nije mrsko ovima photoshoperima da mi pomognu...kako bi izgledalo i kako tacnu naljepnicu da stavim...
 
Top