fiat bravo 1.2 16 V 1999.

fiat bravo 1.2 16 V 1999.

Član
ev i moje vozilice.ovdje su neke slike a kad mi dodje s farbanja postavit cu i nove...kad sam ga kupio ,prije pola godine,nije imao nista osim plina ugradjenog,sve samo fabricko.kupim mu alu felge, cd pionir i onu ukrasnu plastiku,buffer od 1 kw.ofarbao diskove ,kupio od fiat maree farove i clan edo mi je ugradio xenone...sad mi se trenutno farba,boja ostaje ista zelena s tim da ce krov biti crn..i jedan covjek u kiseljaku sto auspuhe radi ,odsjekao mi je lonac zadnji i stavimo mu dvije rore ravne..lijep izgled a dobio sam malo i zvuka.et da ga ne hvalim vise..volio bih cuti vasa misljenja i sta bi mu mogao slijedece radit..et ako nije kome mrsko,ovi sto vole talijane.. nek sta napisu..poozz:D





Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Nek je sa srecom u sredjivanju, samo ti se ne vide slike. Probaj da ih postavis preko imageshack.us ;)

Edit: Odlicna bravulja, farovi su prava stvar i ja ih jurim vec duze vreme...
 
Član
dellas je napisao(la):
Nek je sa srecom u sredjivanju, samo ti se ne vide slike. Probaj da ih postavis preko imageshack.us ;)

hvala drug..a ev nagodio sam..sad se vide...;)

dellas je napisao(la):
Nek je sa srecom u sredjivanju, samo ti se ne vide slike. Probaj da ih postavis preko imageshack.us ;)

Edit: Odlicna bravulja, farovi su prava stvar i ja ih jurim vec duze vreme...

ma bili i u mene obicni al kad stavis od maree i xenone..odmah drugo auto sprijeda..
 
Član
fin bravo vidio sam jednog ovakvog juce ja bio na pumpi prestize oko 1 u noci fino se vrti;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
fin bravo, vidjao sam te po visokom cini mi se ;)

hvala,pa vjerovatno jesi..znam pravim stotinjak krugova na dan,heheeh....:123:

raymo je napisao(la):
fin bravo vidio sam jednog ovakvog juce ja bio na pumpi prestize oko 1 u noci fino se vrti;)

heh...sigurno neki trkac..:cool:

B.M - Floyd je napisao(la):
Fin Bravo..I de Boga ti okreni zadnju sliku,iskrivi vrat da pogledam.. :cool:

hvala...zakrenuo sam..:icon_smile::icon_smile::123:
 
Član
Dobra bravulja nema sta, super mu stoji crni krov kao panorama :) Zato sam i ja odustao od carbona i mata bice isto kao kod tebe;)
 
Top