Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

Član
RE: Skoda Ne vise Polo!

hvala.. ii da ti iskreno kazem nemam pojma koji su =S.. naletio na neke.. imale lijep magnet( prilicno velik) lijep hod membrane.. i uzmem jedan da isprobam .. zvuk mi se svidio.. zatim uzeo drugi .. pojacalo i kutiju napravio i ubacio :D haya :)!
 
Član
RE: Skoda Ne vise Polo!

et mali update ^^,


i jos jedna


:) jesu izgrebane al jbg zato im je cijena bila lijepa :)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

pravo fine..a vidim skino si znak..mogo bi probat napravit masku bez znaka..po onom tutu sto ima ...
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

Taaky je napisao(la):
pravo fine..a vidim skino si znak..mogo bi probat napravit masku bez znaka..po onom tutu sto ima ...

hehe ma to ja povuko znak on sam spade :) .. a naravno da cu pokusat napravit masku bez znaka aa sta mislis s ovim : "po onom tutu sto ima ..." ? :) volio bi da pitam koga tko je to vec radio :) da znam sta trebam skidat da bi napravio :) hvalaa na pohvalama :D!
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

:D ev jedan mali update.. sutra se nadam jos nest promijenit pa cete bit obavijesteni pozz:cool:

 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

oces ovo stavljat onu ko mrezicu nazad umjesto tog gepeka..bice extra ...i ako si strucan probaj uradit po onom tut-u masku bez znaka..bice mocno..kad vec nema da se kupi ...i kupi kakve farove mocne ..i ksendze ubaci ;);)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

Taaky je napisao(la):
oces ovo stavljat onu ko mrezicu nazad umjesto tog gepeka..bice extra ...i ako si strucan probaj uradit po onom tut-u masku bez znaka..bice mocno..kad vec nema da se kupi ...i kupi kakve farove mocne ..i ksendze ubaci ;);)
nisam konto mrezicu, nego hocu zatvorit ( kao tvornicki) i zatvorit odozgor :) u pod.. maska bez znaka isto mora lec ubrzo.. xenoni su bili naruceni i trebali su stic .. ali jos nisu.. farova nemogu nac za nju :( ... trazio sam!

Taaky je napisao(la):
oces ovo stavljat onu ko mrezicu nazad umjesto tog gepeka..bice extra ...i ako si strucan probaj uradit po onom tut-u masku bez znaka..bice mocno..kad vec nema da se kupi ...i kupi kakve farove mocne ..i ksendze ubaci ;);)
nisam konto mrezicu, nego hocu zatvorit ( kao tvornicki) i zatvorit odozgor :) u pod.. maska bez znaka isto mora lec ubrzo.. xenoni su bili naruceni i trebali su stic .. ali jos nisu.. farova nemogu nac za nju :( ... trazio sam!
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

a mocno bi bilo ..isto ono sto stavljaju na caddy mk1 vw...ludilo bi bilo..a mora bit farova..imo je neko na 4umu ..sad se prodaje ta felicija....moglo bi bit u taxi bar :D ..pogledaj
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

Za farove mala pomoc,za skodu feliciu ne postoje farovi aftermarket,ali zato postoje drugi koji pasu uz sitne prepravke nosaca,znaci pasu ti farovi od Pola 6N,a za pola imas angel ayes farove,fino PM Taxi Bar-u i koliko su farovi i rijesn problem imas aftermarket farove,eto nadam se da sam pomogao ;)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

da je Pickup mk1 onda bi ganjo tu mrezicu ovako.. nebi to bilo to. a za farove :) hvala znao sam i ja.. to cu se omisljat.. dok se odradi sve.. i para skupi jer su poskupi jbg.. i vidjet cu ako budem iso u Holandiju.. nac polovne.. jeftinije je O:)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

al bi mocno bilo..a ti kako hoces..tvoje auto...da es pickup fino sredit..i oces farbat branike u boju karoserije..bice ljepsi stoo puta;)
 
Član
RE: Felicia Pickup... Mali Update ^^,

Taaky je napisao(la):
al bi mocno bilo..a ti kako hoces..tvoje auto...da es pickup fino sredit..i oces farbat branike u boju karoserije..bice ljepsi stoo puta;)

a daaaj j*bo vas :( citate mi misli :) daa idu u boju auta.. samo se omisljam.. dali da citavo auto ofarbam.. ili da ispoliram i onda te sitnice ofarbam ...
 
Top