Felicia Pickup F&I

Felicia Pickup F&I

Član
RE: Polo MK1 GT

nista mesha,,,trebat ces ba ubacit VR6 u njega nekad,,,,motor ce istruhnut stojeci xD,,,,jos neku muzikicu u njega ubacit ,,,volan promijenit,felgice,spustit ga i to je to......
 
Član
RE: Polo MK1 GT

ma tako ce i bit :).. malo felgice,, spustit tam vam :).. vr6 jos nece.. rano je josh.. a para nemam da sipam u to hehe .. :) .. aa nema sad vise puno posla.. al bilo je :S.. jer je bio u NENORMALNO losem stanju :S al ga je stari dao prelakirat,, malo pokrpit i tak to :)... al et.. :) sad je doso na mene red !!:D
 
Član
RE: Polo MK1 GT

tesko ce biti uvalit VR6,vozim se ponekad u Polu 1.3i ma ide ko metak znaci dovoljan ti je neki 1.8 da leti a taj VR6 je pretezak za taj auto bar ja mislim trebalo bi milion ojacanja;)
 
RE: Polo MK1 GT

uni--que je napisao(la):
evo jedna slika od unutrasnjosti sutra cu pokusat jos uslikat .. vidi se samo da je krov tapaciran sky-om kao i tapacirunzi sa strane :D:).. malo je instrument-tabla havarisana ali:D nadam se dovest sve to u red :) samo polahko!! usput.. ovaj polo je 80. godiste!

Pozzz , vidim da sredjujes polu,a spominjes da je od skaja tapacirung i krov,pa evo ti slike presvlaka od eko koze ili skaja (150,00KM bi bile za tvog pola)
Ako se kad odlucis 061 930326 Tahir pozzzz
 
Član
RE: Polo MK1 GT

Pozdrav i sretno u sredjivanju imao mi je prijatelj ovakvog 1.0 motor razvaljen do bola bio ali je pilo nepoderiv!
 
RE: Polo MK1 GT

uni--que je napisao(la):
hehe,, hvala na ponudi za sjedista :). mozda i bude sta od toga! pozz

Ja sam uvijek na usluzi:cool:,
a evo i jedna slicica od polovog vrsnjaka (merc 123-ka mislim da su istih godina) Danas treba da ga zavrsim(zadnji naslon)
Sretno u sredjivanju;)
 
Član
RE: Polo MK1 GT

Jel' na ovom Polu za dijelova imash oba krom branika? Ako DA, obavezno ih sredi, napravi plastike sa strana kod plasticara i postavi to na auto. Vrh su branici;)
 
Član
RE: Polo MK1 GT

jesu, vidjet cu neznam jer su u VRLO losem stanju ovi branici :) a bas su mi se dopali ovi moji plasticni :) al nezz. jos uvijek je sve u fazi razvoja.. trebali bi radovi pocet sad uskoro jer sace raspust :) thnxx!
 
Član
RE: Polo MK1 GT//NOVO VOZILO

Eh, ovako.. dugo se nista nije culo i mnogo toga je se promijenilo... Prico sa starim i odlucili smo ostavit Pola neka stoji,, nek kupi vrijednost a meni ide drugo vozilo sto mi je stara vozala, rijec je u Skodi Feliciji Pickup 1,9 Dizel... da, izazovno ali ipak se moze nesto uradit s nje :) ... zasad sta sam uradio jest motorice u vrata na montiro za centralnu bravu, daljinski uz to naravno... i muziku sam sebi uradio.. evo za sad slika...



i malo slika kako sam radio kutiju,, i kako je ispalo sve =D


 
Član
RE: Skoda Ne vise Polo!

Dobro je neka se radi :cool:;)

Koji su ti ovo wooferi:icon_question::icon_smile:
 
Top