Felicia 1.3 2000.god Tune in RS Type

Felicia 1.3 2000.god Tune in RS Type

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a niste skuzili neonke ;);)

polako doce to sve na svoje...samo laganica :cool: nek je sa srecom:icon_biggrin:
 
Član
panajotis je napisao(la):
druze operi auto pa ga ispoliraj , onda ovaj rub felgi ofarbaj u crnu boju, skini tu kuku i te rugobe za blato, posakrivaj kablove od muzike, skini te dzidzanske presvlake i to sa volana, kupi providne zmigavce....

poz i srecno:cool:


cekaj jel ovo sad neka sprdacina,,,,pa trazila je vecina da vide slike kako je sad stanje,,naravno da nisam imao vremena da ga prije toga operem i ispoliram,,,,,,to sam samo snimio da se vidi kako i sta ima,,,a ovo za kuku i te blato-stitnike na zadnjem braniku,,,,,ljudi pa i to je u planu naravno po 100-put govorim,,,kad napravim plastiku,,,,,nista od toga nece biti,,,,dajte,,nemojte ovakve komentare iznosit,,,svaka cast nekim clanovima na respectu,,,, to jako cijenim..nnooo da ne idem dalje,,,do sljedeceg update-a cujemo se...
 
Član
daliboretf je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
druze operi auto pa ga ispoliraj , onda ovaj rub felgi ofarbaj u crnu boju, skini tu kuku i te rugobe za blato, posakrivaj kablove od muzike, skini te dzidzanske presvlake i to sa volana, kupi providne zmigavce....

poz i srecno:cool:


cekaj jel ovo sad neka sprdacina,,,,pa trazila je vecina da vide slike kako je sad stanje,,naravno da nisam imao vremena da ga prije toga operem i ispoliram,,,,,,to sam samo snimio da se vidi kako i sta ima,,,a ovo za kuku i te blato-stitnike na zadnjem braniku,,,,,ljudi pa i to je u planu naravno po 100-put govorim,,,kad napravim plastiku,,,,,nista od toga nece biti,,,,dajte,,nemojte ovakve komentare iznosit,,,svaka cast nekim clanovima na respectu,,,, to jako cijenim..nnooo da ne idem dalje,,,do sljedeceg update-a cujemo se...

To je moje misljenje ... samo ti skrecem paznju da ubrzas radove :lol: i rokaj tih slika jos kako budes radio :cool:poz
 
Član
Za plastike se obrati momku pod nickom Spico007 on ti radi po zelji sta god hoces! Kada si vec bio na Arizoni mogao si se naci i s momkom iz bijeljine, Ljuboja (cini mi se), felge jeftine a izbor veliki! Pretrazi po forumu, ovo su momci sa sjevera Bosne, mislim da ti nisu daleko!;)
 
toliko para za te felgice..hmm...glupost,a druze ti ako ces slusat tako majstore koji preferiraju oridji dijelove nema od tuninga nista....hehe

to je onda cisto preseravanje oko riktanja nekog wanna be tuning look-a.....

na ovo auto 15-ke stavit najmanje da bi doslo fino do izrazaja,spustiti ga fino,a ovaj remus koji si ti uzeo cisto sumnjam da ce ti dat nekog zvuka znam po drugu koji ima identican,ili ako budes radio cupaj srednji lonac...........et ovo ostalo doce vremenom i prijedlozima od ostalih.....:123:

http://images.google.ba/imgres?imgurl=http://www.auto-tuning.cz/cg/276b.jpg&imgrefurl=http://www.auto-tuning.cz/cg_car.php%3Fpage%3D0%26sel%3D1%26crd%3D276&usg=__ovLYAgVG8_eC_xifDEzt4kfbAa4=&h=375&w=500&sz=47&hl=bs&start=5&tbnid=UCRmMPVVlglUSM:&tbnh=98&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dskoda%2Bfelicia%2BRS%26gbv%3D2%26hl%3Dbs%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:eek:fficial%26sa%3DX ev jedne fine skode...prati ovako ovaj stil i sve ce bit ok....
 
Član
preljepe felge samo male druze to ti moram i ja reci 15-ke si mogao stavit komotno nije to neka ogromna razlika
 
Član
Dobre felge ali kao što mnogi rekoše premale,felge su ogledalo auta i one su glavne..
U biti,bitno ti je samo da felga nije preširoka a ta veličina toliko nema veze uz odgovarajuće gume,usuđujem se reći da taj prodavač nema pojma,nek ide prodavati krompir bar njemu na oko može vidjeti jel proklijo,ne mora pametovat puno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top