Felicia 1.3 2000.god Tune in RS Type

Felicia 1.3 2000.god Tune in RS Type

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Damir i Armin posebno rade ne ovisno od ovih imas kontak u oglasima....

Ajd' kad nadjes vrmena likaj auto sa strane da vidimo kako izgleda, i kao sto rece posluzit ce i ove sadasnje posle mos' mijnjat :icon_smile: a to za 15 i servis pa i nije to toliko kolko ti mehanicari pricaju ... al' logicno je da ce lakse da vrti 14 i manja je i potrosnja odma i tak ' .....
 
Član
adi187 je napisao(la):
Damir i Armin posebno rade ne ovisno od ovih imas kontak u oglasima....
a u oglasima sam sve zivo naso al te sto rade plastiku ama ni jednu radnju....

ajd ako mos ti pribavi broj telefona ili jos bolje da pribavis od njih e-mail,,,pa da im posaljem slike auta da vide jel uopce oni mogu sklepat kaku plastiku za njeg.....thanks unaprijed...
 
Član
Izvini drug, ali riknut 500 eura i na kraju opet uzeti 14"....ne mogu to pojmiti....i ona bijela plastikuris s prvih slika ima smijesno malene felge za onolike branike i rubove....ali tvoje pare, tvoj ceif, nek je sa srecom....
 
trizex je napisao(la):
Izvini drug, ali riknut 500 eura i na kraju opet uzeti 14"....ne mogu to pojmiti....i ona bijela plastikuris s prvih slika ima smijesno malene felge za onolike branike i rubove....ali tvoje pare, tvoj ceif, nek je sa srecom....

potpis
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Izvini drug, ali riknut 500 eura i na kraju opet uzeti 14"....ne mogu to pojmiti....i ona bijela plastikuris s prvih slika ima smijesno malene felge za onolike branike i rubove....ali tvoje pare, tvoj ceif, nek je sa srecom....

potpis

jbg,,,brate ocu ovo auto vozat bar jos 3 god,,,ne bih da moram stalno u servis,,,,,znas da bi najradije oso i uzeo 15 195 50,,,al jbg...,,,nije mi bitno sta drugi kazu,,....bitno je,,al ako je dobro dobro,,ak nije meni su opet dobre...video sam snimio pa budem okacio uskoro,,,ipak na videu se bolje vidi...
 
Član
Druze,treba razluciti da li hoces lijepo ili funkcionalno auto,naravno da ce ti svi reci:vece felge vise posjeta mehanicaru,spustanje auta vise kacenja,zatamnjivanje vise problema sa policijom....ali opet kazem...jedno je lijepo a drugo funkcionalno auto.......;)
 
Član
evo video..
http://www.youtube.com/watch?v=U8PiJUSPAbs

slike
9husup.jpg

2z8spy8.jpg

4kzqc1.jpg

ouqk44.jpg
 
Član
vidio sam na netu da paše bodykit rađen za citroen saxo, pa ako pomogne ;)

i respect na fabiji, ja sam sa starim nekad slagao i srafio po nasoj, sretno:cool::cool:
 
Član
druze operi auto pa ga ispoliraj , onda ovaj rub felgi ofarbaj u crnu boju, skini tu kuku i te rugobe za blato, posakrivaj kablove od muzike, skini te dzidzanske presvlake i to sa volana, kupi providne zmigavce....

poz i srecno:cool:
 
Član
daliboretf je napisao(la):
vidio sam na netu da paše bodykit rađen za citroen saxo, pa ako pomogne

e care di si to pronaso,,ajd mi posalji na pm,,,,da pise tocno da je prilagodljivo za feliciu......
thanks unaprijed....

uh, to sam nasao prije nekoliko godina jos... nemam link... ali znam da je bilo da su dimenzije dosta slicne i da su samo trebali kasnije sitno doraditi kitove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top