Felicia 1.3 2000.god Tune in RS Type

Felicia 1.3 2000.god Tune in RS Type

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je moj projekat,,,dijelovi su dostupni u ceskoj zanima me kako da dodjem najbrze do tih dijelova,,al da nemoram ja ici u cesku,,da li mogu nekako preko nekog servisera,ili mehanicara,,,please ako neko zna il ak mi moze pomoc u pitanju nabave dijelova neka se izjasni u ovoj temi...

Evo kako sam ja to ukratko smislio,,,


Prednji branik ''RS Type'' ~1033kn
n8heq.jpg

295z3mo.jpg


Dodatak za prednji branik ''ispod'' ~195kn
Dodatak za prednji branik ''iznad'' ~390kn

aw7tdv.jpg

2i9tdag.jpg

b3n50h.jpg


Pragovi ''RS Type'' ~332kn
2gy3ey0.jpg

11sefdx.jpg


Zadnji branik ''RS Type'' ~893kn
23u6795.jpg

izqbd5.jpg


29l0cc2.jpg

nfr6l0.jpg

Rep koji bi stavljo bio bi univerzalni srebrni,,,,poput ovakvih,,,stim da ovi nisu srebrni,,a i od plastike su,,,
dcvfuw.jpg


ovakav bi najprije ugradio samo sto ne bi bio ovakav dizajn....cim nadjem ono sto zelim postavit cu sliku...
3508i9e.jpg


Pitanje uvezi felgi,,,koje bi ja bez ikakvih problema mogao stavit felge,,,,sad su 13"
da li mogu ici 14" na feliciu bez ikakve dorade....

2nc3x8g.jpg

xcrrk1.jpg


I ovako bi to trebalo biti,,,,molim pomagajte,,,,,ovo zelim sto prije napravit na svojem autu...
ae4ktl.jpg
 
Član
ako uradis ovako bice marak samo jedna molba nako savjet OBAVEZNO DRUGE PRAGOVE po mogucnosti one ravne najobicnije
 

MTR

Član
nazoves ih ( valjda pricaju engleski ) , trazis predracun da ti posalju na mail , kad dobijes platis , kad im legnu pare posalju ti preko koga ti hoces . Ne znam odakle si ali odes u Interevropu ili bilo koju drugu spediciju dogovoris , oni to pokupe ili plate za tebe , dovezu , ocarine i ostale zajebancije , platis im troskove ( valjda nisi kontao da tolike dijelove mozes provuc na crno ) i eto ga .
Treca solucija ti je da sjednes u felikacu poneses love za spavanje i gas kod njih direkt , sve ti montiraju i udjes u drzavu ko sav sretan , naravno da neces carinicima rec da si to stavljo na auto .
 
Član
de mi recite,,
sad citam na interevropi.hr cijene prijevoza su ogromne po paketu 4000kn,,,,najvise do 10000kn,,,,sto je previse....

druga opcija,,,,,neki dobar plasticar,,,koji bi mogao napravit branike poput ovih,,,ima li ko ovdje na forumu da se tim bavi,,,,inace ja sam iz hrvatske,,okolica djakova....bilo bi dobro kad bi znao dobrog plasticara u okolici sl.broda,vinkoci, djakovo,,,,,,zagreb mi je daleko,,,,,ne bih tamo sigurno isao,,,znam da ima dosta radnji u zg..
........
prije nekoliko godina ~2-3 bio sam na koridoru neke stvarcice kupovo,,i vidio sam neki polo se radio,,uglavnom vidio sam mrezice i neke jebene branike namontirane,,,,pa me interesuje jel se da tamo sta napravit za male pare......pa bi tamo probao otic...

ajd pomazite ljudi...
 
Član
evo neki novi podaci....
danas bio na koridoru u bosni i obiso sve zivo nisam nasao ni jedne alu felge,,,,,sto sam se jako iznenadio,,,,morat cu narucit nove ,,,,,,narucio bih si 14" da neam nikakvih problema s tehnickim,,,,koje gume da stavim???? visina i sirina... širinu bi uzeo 195,,a visinu bi uzeo 60,,,da ipak budu nekako nabrijane,,,da lijepo izgledaju,,,,
jel dobar izbor..

dalje...na koridoru sam takodjer se raspitivao di se nalaze radnje koje se bave izuzetno s style tune,,,,pa su mi rekli par lokacija,,,jedino na koju sam naisao usput je radnja PolyStar Auto Kozmetika - Brcko District,,,,i mislim da ona spada u profesionalni style tune,,,,e sad,,,,radnja je bila zatvorena mogao sam samo kroz prozor vidjeti sta ima,,,i vidjeli su se neki sportski branici,,,,nista ja uzeo broj i mail,,,pa cu im poslat ovaj projekt i pitat ih da li to oni mogu sa svojim kalupima napravit ili da mi oni uvezu orginalne dijelove iz ceske koje namjeravam ugradit...i najbitnije od svega da je cijena prihvatljiva...

jel iko sta radio u toj radnji???

sljedece sto me interesuje je ovo...malo sam radio u photoshopu zadnji kraj i to posebno rep...pa me zanima koja opcija vama najvise odgovara,,,,
2s6o8eu.jpg

2vbucrq.jpg

2m7vsdd.jpg

2yo5r2g.jpg


sljedece,,,,auspuh sam nasao bas kakav trebam,,normalno,,odma ja njega kupio,,,pa evo slike,,,
2a5hbwz.jpg

2vj8qyb.jpg

2sbmj3d.jpg

to je vec u planu s ugradjivanjem,,,
 
Član
evo update,,,,ipak sam stavio 14" ,,da nebu problema s masinom,,cuo sam svakakih prica

bolje stavi 15" jeftinije ces proci,,,,,,
stavi 14" neces imat problema,,,,

a i taj u vulkanizaciji mi reko sjebat ces se ako stavis 15,,,,i jbg,,,zast bacat novce,,,,
jbg,, i ove su dobre....
novo je novo....

MOMO Corse Black 4*100 R14
1 Felga 540kn 540*4=2160kn
1 Guma 420kn 420*4=1676kn
Izmjena ventila metalni pocinčani 100kn
Kit ZJV1 4*100 16B/57,1 250kn
Prsten za centriranje 72/57,1(MAK) 64kn

Ukupno: 4250kn
vzzdy1.jpg

20sf19k.jpg

sd3apv.jpg

vr7gck.jpg



Auspuh jos nije montiran,,,,al je uskoro u planu
sljedeci update,,,,
remont limarije,,,,i novi lak na neke dijelove...
.......a plastika ce cekat pare.....a i donatora,,,,,jel stvarno neam pojma di da to odradim...
 
Član
A OK su felge samo si trebo vece uzet,nekako male izgledaju jest da nije motor jak' al mogle su barem 15:cool:;)

Sretno u nastavku .....

A sto se tice tih plasticara ima njih mogu ti napravit identicne kao i ove na slici,evo vec su ti spominjali Armina i Damira iz TZ a ima i u Orasiju lik radi nabavit cemo ti adresu,pa sljedeci put kad budes dolazio na koridor svrati i do njeg.....:icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
A OK su felge samo si trebo vece uzet,nekako male izgledaju jest da nije motor jak' al mogle su barem 15:cool:;)

a jbg care,,koda ja nebi stavio 15" fino mi covjek reko tamo gdje sam kupovo,,,mada je budala mogo sutit i uzet vece novce za 15,,on mi je reko ako ces mene slusat uzmi 14",,,,ako uzmes 15" posjecivat ces me bar 3-4 puta godisnje na servisu,,,,te ti oslo ovo,,te ti oslo ono...a nema potrebe za tim,,,,,jedino sto sam trebao uzet malo sire 195,,,,,al htio sam ja al taj isus kaze strugat ce ti od blatobran,,,,,e sad ga jebi...,,,,,neka sad stoje ove privremene 60-ke "visina gume" a nagodinu cu neke druge ak bude se moglo....

bitno mi je da sam nesto stavio,,,,nisu one obicne od felicie...bar izgledaju robusnije spram starih,,,,,

a ovo za plastiku,,,,,jel ima koji od tih jarana Armina, Damira da radi u ovoj radnji u PolyStar Auto Kozmetika - Brcko District ili je to negdje drugdje....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top