farbanje sata

farbanje sata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ej igy brooo da ne otvaram novu temu,ova je i ovako malo otisla u OT...znas li ti kako mogu da stavim neonke "pod noge",tj koje mi neonke trebaju,koji kablovi...i te zeze...i koliko bi mi to otprilike kostalo,mislio sam one ispod vozacevih i suvozacevih nogu...kontas...citao sam da se negdje spominje neki "naponski regulator"...ali ti znas vide o tome
 
Član
ja mislim da ti mogu one za racunar one su ti svakako na 12V. A imas za to predvidjene neone kod auto pijace u onoj radnji i u blazuju radnja stop.Krecu se negdje oko 20-30KM po komadu mada sam cuo da ima i jeftinijih ali ne znam gdje. Kad saznam javim ti.
 

IGY

Član
evo mene, tu sam, imas u obiju vec predvidzene neonke za to, i netreba im puno struje da ih pokrene, one se inace kopcaju na upaljac, ali im slobodno skines dzek i skopcas ih direktno preko nekog prekidaca, npr. od svijetala, nadzes kaja ti je plus kad pali svijetla i na nju je nakacis, i zica kojom ces to sve provlaciti netreba neka specijalna, ali ti je najbolje silikonska, isto u obiju, ali ona najtanja, 1KM metar, a neonke, mala 26,70KM, srednja oko 30KM, velika oko 40KM, a ja ti preporucujem malu jer sama i onako vec jako svijetli.
znaci to te dodze odprilike 60 KM, sve skupa ako sam kopcas, a ima i jeftinija varijanta, da se na komad plestigasa nareda 7-8 plavih dioda, i opet svijetli ali je to malo komplikovanije,
P.S. ako ti treba jos kakav savijet pucaj
 
Član
igyracer je napisao(la):
evo mene, tu sam, imas u obiju vec predvidzene neonke za to, i netreba im puno struje da ih pokrene, one se inace kopcaju na upaljac,  ali im slobodno skines dzek i skopcas ih direktno preko nekog prekidaca, npr. od svijetala, nadzes kaja ti je plus kad pali svijetla i na nju je nakacis, i zica kojom ces to sve provlaciti netreba neka specijalna, ali ti je najbolje silikonska, isto u obiju, ali ona najtanja, 1KM metar, a neonke, mala 26,70KM, srednja oko 30KM, velika oko 40KM, a ja ti preporucujem malu jer sama i onako vec jako svijetli.
znaci to te dodze odprilike 60 KM, sve skupa ako sam kopcas, a ima i jeftinija varijanta, da se na komad plestigasa nareda 7-8 plavih dioda, i opet svijetli ali je to malo komplikovanije,
P.S. ako ti treba jos kakav savijet pucaj
Ma ti si majstor brate, nema sta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top