farbanje sata

farbanje sata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Brum Brum je napisao(la):
igyracer je napisao(la):
vidi dole na stupu ima kod njih ja mislim, prije cim predzes most, kod onog vulkanizera, a ako nema kod njih ima u njihovoj drugoj radnji blizu Velasa, a to ti je odmah cim sidzes sa auto puta prema mostarskom raskrcu, a ako nema ni kod njih a bas si zainteresovan mogu ti provijeriti sa ovim jednim jaranom a on se inace bavi tim, on ima 100% a on i ugrdzuje to isto. Ako nekome treba slicna usluga mogu ga spojiti sa njim, samo neka mi javi par dana ranije da provijerim sa njim jeli slobodan

Nema na stupu, a ni kod velasa gledo sam, imaju samo za golf i pezo.
Bili mi to provjerio koliko je para kod tog tvog jarana, ili mi posalji njegov broj pa cu se ja sa njim cuti.
daj mi tacne podatke vozila, godiste, kubikaza, motor(benzin ili dizel)
i imas li obrtomjer ili ne
pa ti javim
 

IGY

Član
primio sam podatke, i nazalost imam ti tuznu vijest, podloge za punta kakve je fabrika stavila takve moraju i ostati, iz razloga sto na puntu osvijetljenje table ide ispod podloge, i morale bi se raditi skroz providne podloge da bi ti to uopste svijetlilo, znaci morala bi ici providna folija, i ispod svakog broja da ide konusna LED dioda koja baca svijetlost sa strane a ne ravno, tako da bi tu bilo puno posla, i neznam koliko bi te para to doslo jer nije dosada to radio jos nikom. a posto bi to bilo kao za mene, ti ako hoces mozemo jedan dan otici kod njega da on rastavi to sve i vidi ima li koji drugi nacin i ako mi kaze da nije nista sto posto, i ima nacin da se to uradi samo sto bi te to doslo puno para, pa ti vidi ako ti se isplati javi se slobodno tu sam
 

IGY

Član
neznam eto ja sam ti provijerio kako ide, mozemo jedan vikend kad bude malo lijepse vrijem skinuti tablu i otici do njega neka ti pogleda, pomocu ti i ja nije frka, ne sekiraj se ti skontacemo nesto ispasce to kako treba
 

IGY

Član
e ja svima pricao i hvalio se, ali ide novi projekat, ide ultra plava neonka, sa jacim svijetlom, malo je skupa i trenutno je nestala, ali cim dodze, bice kod mene u autu e to ce biti vec nesto
 

IGY

Član
sama neonka kosta 27KM pa sad zamisli kako ce to da svijetli, po mojim procijenama bice slicno novijim tipovima audi-ja
 

IGY

Član
pa dobro nije to samo staviti neonku i gotovo, idu tu i sjenila, od alu folije, i potenciometar da se svijtlo moze smanjiti i pojacati, a onaj stari ostaje na prekidacu, jer kad se on smanji smaji se i svijetlo u prekidacima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top