farbanje sata

farbanje sata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
posto je mnoge na okupljanju zanimalo kako sam ofarbao kazaljke i ostalo evo nekoliko slikica dok sam radio
ovako mi je prije bilo kao i kod svakog golfa
[attachment=271]
pa sam nabacio bijele podloge
[attachment=272]
pa malo eksperimentisao sa sijalicama i folijama
[attachment=273]
onda pokusao sa plavom neonkom
[attachment=274]
pa bilo malo presvijetlo, pa sam to malo potamnio
[attachment=275]
a ondo sam se sjetio da sam mogao staviti i obrtomijer ali sam prije toga uradio slijedece
 

IGY

Član
[attachment=280]rastavio sat i ofarbao kazaljku da vidim kako bi to ispalo
[attachment=277] i kad sam vidio kako svijetli dobro onda mi je palo na pamet i da ofarbam i kockice na satu
[attachment=278] prvo sam sve fino zastitio
pa ofarbao
[attachment=279]
provijerio kako izgleda
i to je bilo to
[attachment=281]
a poslije sam sve ponovio i na km/h satu
 

IGY

Član
a neonka dodze otpriike tu nisam to fino slikao
[attachment=282]
i ovo je konacno to
[attachment=283]
i kako izgleda u mraku
[attachment=284]
slike mi nisu sve bas najjasnije jer je slikano sa mobitela sve, ali eto potrudio sam se ipak da sve to i zabiljezim.
Ako kome treba jos neki savijet tu sam
 

IGY

Član
i jos nesto mi je ostalo moram skopcati sat da mi svijetli vjerovatno sam nesto zaboravio vratiti, ali to moze malo i sacekati
 

IGY

Član
kazaljke sam prvo ofarbao, a onda ostalo, a sad mi je palo na pamet da ofarbam cijeli krug umijesto samo kockica, ali nemam vise zivaca, a sad sam upravo zavrsio i mijenjanje dioda u prekidacima, umijsto sijalica stavljao sam plave diode, ali nazalost nisam slikao postupak a bice veceras slika kako to izgleda odo sad da ih montiram, nadam se da sam sve dobro uradio,
 
Administrator
ma ja to radim vec mjesec dana imam drugi sat postavio plave diode a ispod kazaljki idu crvene
 

IGY

Član
nema na cemu bice jos slika moje vozilice, imam sve dokumentovano kako sam sta radio, ide slijedeca tema, postavljanje pragova
 
Legend
svaka cast,fino izgleda,evo nekoliko folia za tacho od dvojke golfa,ako se neko moze usreciti bujrum ;)

[attachment=303]
[attachment=304]
[attachment=305]
[attachment=306]
[attachment=307]
[attachment=308]
 

IGY

Član
vidi dole na stupu ima kod njih ja mislim, prije cim predzes most, kod onog vulkanizera, a ako nema kod njih ima u njihovoj drugoj radnji blizu Velasa, a to ti je odmah cim sidzes sa auto puta prema mostarskom raskrcu, a ako nema ni kod njih a bas si zainteresovan mogu ti provijeriti sa ovim jednim jaranom a on se inace bavi tim, on ima 100% a on i ugrdzuje to isto. Ako nekome treba slicna usluga mogu ga spojiti sa njim, samo neka mi javi par dana ranije da provijerim sa njim jeli slobodan
 
Član
igyracer je napisao(la):
vidi dole na stupu ima kod njih ja mislim, prije cim predzes most, kod onog vulkanizera, a ako nema kod njih ima u njihovoj drugoj radnji blizu Velasa, a to ti je odmah cim sidzes sa auto puta prema mostarskom raskrcu, a ako nema ni kod njih a bas si zainteresovan mogu ti provijeriti sa ovim jednim jaranom a on se inace bavi tim, on ima 100% a on i ugrdzuje to isto. Ako nekome treba slicna usluga mogu ga spojiti sa njim, samo neka mi javi par dana ranije da provijerim sa njim jeli slobodan

Nema na stupu, a ni kod velasa gledo sam, imaju samo za golf i pezo.
Bili mi to provjerio koliko je para kod tog tvog jarana, ili mi posalji njegov broj pa cu se ja sa njim cuti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top