farbanje passat 3

farbanje passat 3

MTR

Član
ArminM je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Druze , ako nisi kvalitetan filer nabacio u dva sloja i pripremio kako treba P320/P400/P500/600 poseri se na posao , lak ce ti popucat u roku od 6 mjeseci .
Kojeg si proizvodjaca za bazu odabrao ? Kojeg za bezbojni ?

Sto kaze RS6 to je mala cijena , ja ti ne bi u komoru usao ispod 600 glava za cijelo auto - bez materijala ;)

sad ce te napast, a to je fkt realna cijena, odgovoran je to posao, a znanje se placa svuda u svijetu;)

ma nek napadaju , vidim po komentarima znanje koje se posjeduje

Komora - polovna : 30-40 hiljada
Kompresor - preko 600 litara : 6-10 hiljada
Struja - mjesecno : 1-2 hiljade
Sprica profi set ( DeVilbis , SATA , Iwata ) : oko 1200 KM

pa et sad vidi koju bi cijenu stavio , inace nema kvalitetnog lakiranja cijelog auta sa materijalom ispod 2000 KM , ostalo je sve zara zaruci ;)
 
Član
pored svega ovog sto si naveo treba napisati i znanje, farbati ne moze svako, znanje se cijeni svagdje u svijetu, samo kod nas izgleda ne toliko
 

rs6

Član
bas onako kao sto MTR rece bez alata nema ni zanata

svi misle da je to jednostavno radit ( ofarba nesto sprejem i konta isto je to ) samo jedna dizna za devilbis spricu kosta 130 + maraka...

sve u svemu skup sport
 
Član
MTR je napisao(la):
Druze , ako nisi kvalitetan filer nabacio u dva sloja i pripremio kako treba P320/P400/P500/600 poseri se na posao , lak ce ti popucat u roku od 6 mjeseci .
Kojeg si proizvodjaca za bazu odabrao ? Kojeg za bezbojni ?

Sto kaze RS6 to je mala cijena , ja ti ne bi u komoru usao ispod 600 glava za cijelo auto - bez materijala ;)

sto se tice filer-a i laka odabirem iste proizvodjace provjerene komsija je farbao svog merca 124 vec 4g se dobro drzi znaci isti proizvodjac i lak i filer a nabacio sam 3 sloja filera sto se tice smirglanja ja sam zavrsavao sa 800 a znam da je cjena vise nego prihvatljiva uskoro postavljam slike danas je komora slobodna pa abd vozim auto u nju
 
Član
passat gotov jos prije 2 dana prezadovoljan sam rezultatima kao nov je i nemam sta vise da govorim trebam slike nabaciti cim nadjem usb kabal za moj tel. imam na racunaru slike kad sam ga kupio pa cu postaviti i njih :cool::cool:
 

rs6

Član
SAJO18 je napisao(la):
passat gotov jos prije 2 dana prezadovoljan sam rezultatima kao nov je i nemam sta vise da govorim trebam slike nabaciti cim nadjem usb kabal za moj tel. imam na racunaru slike kad sam ga kupio pa cu postaviti i njih :cool::cool:

pa ajde brate aktiviraj se :D da vidimo pos'o :)
 
Administrator
otvori novu temu u garazi i tamo nam predstavi auto i te radove

a za slike
http://www.bhtuning.com/upute-za-postavljanje-slika%09-t-57251.html
 
Član
safddsfgsfd.jpg

passatstaraslika.jpg

fotografija0004u.jpg

fotografija0002t.jpg

fotografija0072q.jpg

fotografija0074y.jpg

evo par slika od auta kad sam ga kupio pa do zavrsetka radova

izvinjavam se na kvaliteti slika al sta bi nemoze bolje uglavnom uzivo je meni jos bolje nego na slikama ispalo :cool::cool::cool:
 
Ja bi plako kad ovo gledam......oceli ko trampat bubbreg za lakiranje....love nema....:icon_confused:......inace druze svaka cast ;););)
 
SAJO18 je napisao(la):
hvala drug kakav bubreg hehe zdravlje je najbitnije mani lakiranje ;)

a da ga vidis uzivo, nema 1x1cm da nema ogrebotine....ali eto valjda ce doc nekad bolji dan pa ga osvjezim :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Djomla_35i je napisao(la):
SAJO18 je napisao(la):
hvala drug kakav bubreg hehe zdravlje je najbitnije mani lakiranje ;)

a da ga vidis uzivo, nema 1x1cm da nema ogrebotine....ali eto valjda ce doc nekad bolji dan pa ga osvjezim :icon_smile::icon_smile:

sumnjam da je bio gori od mog neka zena ga vozala na svakoj strani malo ulubljen onda parnice al strpljenja samo polako nije ni nesto skupo ukoliko nesto znas svojim rukama mene je izaslo sve ukupno nekih 400KM stim da sam ga ja komplet pripremio i rastavljenog odvezao u komoru
 
Top