farbanje passat 3

farbanje passat 3

Član
Druže, kod koga si lakirao, i ja sam iz bugojna, pa da preporučim malo tog majstora, izgleda da je dobro odradio, a i meni ako zatreba da mu se mogu obratiti.
Da nebi bilo da nekoga reklamiram šibni mi preko PM;)

I zovi koji dan da popijemo kafu i da vidim uživo kako je to ispalo:cool:
 
Ma i u mene je takav sad prijatelju, znam i ja vecinu posla do farbanja uradit ali sto ovdje farbanje ide u vrtoglave cijene, recimo susjed mi tu radi ali bas kvalitetno maximalno, ali isto tako za mog passata trazi 700€ komplet znaci da ga rastavi i sve... ......prijatelju pratit cu te malo posto su nam auta braća...:D
 
Član
samo ne upustaj se ako nemas nekoga u blizini da te ispravi/ uputi a sto se tice 700e nije neka cifra pa ja sam radio auto pripremao cjelih 18 dana svaki dan crkavao od smirglanja jos sam imao masinu vibracionu njome sam samo krov i dio haube uradio jer passat nema mnogo ravnih povrsina al sve u svemu isplati se em musterija vise em cure vise lete hehe a sto se tice rastavljanja veoma jednostavno kod ovog auta samo lajsne je tesko ustimati ostalo maciji kasalj;)
 
Član
Djomla_35i je napisao(la):
Ma i u mene je takav sad prijatelju, znam i ja vecinu posla do farbanja uradit ali sto ovdje farbanje ide u vrtoglave cijene, recimo susjed mi tu radi ali bas kvalitetno maximalno, ali isto tako za mog passata trazi 700€ komplet znaci da ga rastavi i sve... ......prijatelju pratit cu te malo posto su nam auta braća...:D

Šta hoćeš da kažeš, da je 700€ puno za komplet auto:icon_question:
 
Top