Farbanje fegli čeličara

Farbanje fegli čeličara

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast brate moj dobro si uradio a samo jedno pitanje jel moze neka druga grijalica ako se nema kvarcna:lol:
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
svaka cast brate moj dobro si uradio a samo jedno pitanje jel moze neka druga grijalica ako se nema kvarcna:lol:

naravno da moze...sta god ti je pri ruci :lol:

Moglo je nekad i ovako, ali necu da mi burek smrdi mjesec dana na farbu :lol:
 
Član
Eto sad ti vise vrede ove celicne felge nego neke alu :cool:;) Dobro odradjeno :icon_smile:
sad su bolje nego fabricki sto je odradjeno :cool: inace ona fabricka zastita je nikakva nove kupis posle par mjeseci vec korozija od soli po njima :icon_rolleyes: Ovako rijesen problem na duzi vremenski period :icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Eto sad ti vise vrede ove celicne felge nego neke alu :cool:;) Dobro odradjeno :icon_smile:
sad su bolje nego fabricki sto je odradjeno :cool: inace ona fabricka zastita je nikakva nove kupis posle par mjeseci vec korozija od soli po njima :icon_rolleyes: Ovako rijesen problem na duzi vremenski period :icon_smile:

upravu si druze... Stim da ce ici jos nekoliko slojeva laka na njih i bit ce ratkape na njima, tako da sam miran bar 3 godine ;)
 
Član
a ne moras vise laka ako vec idu ratkape zasticene su one i ovak stata da se i ne vide kad su ovak sjajsne :D
A i kostale su te :icon_rolleyes: posle nabavi jos 4 pa ih prosiri :D kako bi tek sa falcom to izgledalo :cool:
 
dosta clanova ne zna sljedece: Do it yourself (DIY)-uradi sam ;)

ne znam zasto spominjete kompresore,komore...sve i da imamo uslove,5 ljudi sa foruma ne zna koristit vec navedeno(ja prvi) :icon_rolleyes:

zbog spama ce moderatori zakljucat temu,pa onaj ko je nesto htio upitat,nece imati mogucnosti :icon_exclaim:
 
Administrator
tvrdoglavi je napisao(la):
dosta clanova ne zna sljedece: Do it yourself (DIY)-uradi sam ;)

ne znam zasto spominjete kompresore,komore...sve i da imamo uslove,5 ljudi sa foruma ne zna koristit vec navedeno(ja prvi) :icon_rolleyes:

zbog spama ce moderatori zakljucat temu,pa onaj ko je nesto htio upitat,nece imati mogucnosti :icon_exclaim:


To je to:cool::cool:
 
Član
Vidjet cemo kako stoje, cim stavim na auto bit ce slike. Samo cekam naseg kolegu Dzenija sa foruma da mi posalje sarafe postom pa ide montaza ;)
 
Član
odlicno odradjeno, super ispale nebi ih ni majstor bolje uradio, ma sto se tice rada samostalnog u tome je kvaka, i ja se spremam raditi jedne celicare isto ovako, ono kad mi je dosadno kuci preko zime.
 
Član
adi187 je napisao(la):
sad su bolje nego fabricki sto je odradjeno :cool: inace ona fabricka zastita je nikakva nove kupis posle par mjeseci vec korozija od soli po njima :icon_rolleyes: Ovako rijesen problem na duzi vremenski period :icon_smile:
Upravu si zato, nedavno sam i ja svoje odradio koje su naizgled dobre izgledale, krenuo sa smirglanjem sva boja spade ko da su vodenim obojili :icon_biggrin: Sad su kvalitetnije puno...a sreca ne otvori temu kako sam radio jer bi pojedini moj rad ukaljali!
Jos jednom cestitke za dobar posao, respect :cool:
 
prvo sto mogu reci, potrosio si 100km na materijale,, za taj novac si mogao
platiti da se lakiraju spricom, znaci odneses felge ostavis 5 dana dobijes nove felge
lakirane spricom, kvalitetnom bojom ;)
druga stvar za DIY imas od mene veliki respect, postujem kad neko sam zna i hoce da radi,,
pa i da nauci,
treca stvar koju ti je Suki objasnio vec,, kvalitet tih sprejeva da ne znam koliko kostaju nasprem
sprice profesionalne je nula bodova,, isto tako dugovjecnost farbanja sprejom se ne moze porediti, jer sjaj se brzo izgubi,
boja krene da se mrezka, katastrofa blago receno,
priprema felgi ili bilo cega drugog poslije farbanja sprejom je mukotrpna, jer ta gov.a treba skinuti skroz pa
uraditi podlogu novu,, ludilo.
nemoj me pogresno shvatiti, ovo je prijateljski savjet. pozz
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
prvo sto mogu reci, potrosio si 100km na materijale,, za taj novac si mogao
platiti da se lakiraju spricom, znaci odneses felge ostavis 5 dana dobijes nove felge
lakirane spricom, kvalitetnom bojom ;)
druga stvar za DIY imas od mene veliki respect, postujem kad neko sam zna i hoce da radi,,
pa i da nauci,
treca stvar koju ti je Suki objasnio vec,, kvalitet tih sprejeva da ne znam koliko kostaju nasprem
sprice profesionalne je nula bodova,, isto tako dugovjecnost farbanja sprejom se ne moze porediti, jer sjaj se brzo izgubi,
boja krene da se mrezka, katastrofa blago receno,
priprema felgi ili bilo cega drugog poslije farbanja sprejom je mukotrpna, jer ta gov.a treba skinuti skroz pa
uraditi podlogu novu,, ludilo.
nemoj me pogresno shvatiti, ovo je prijateljski savjet. pozz

Pa sta vise covjeka mezite koliko je para potrosio, mogo si ovo mogo si ono ...
Prosle godine ovi majstori sa spricama su mi trazili 150KM za cetri celicne felge koje sam namjenio samo za zime, na kraju sam ih sprejevima doveo u pristojno stanje - prezivjele su proslu zimu i snijeg ;)

http://www.bhtuning.com/cime-ofarbati-celicne-felge-t-64906.html#pid1012814
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top