''Fake Turbo'' jel ko stavljao i nacin kako se stavlja ?

''Fake Turbo'' jel ko stavljao i nacin kako se stavlja ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene bi ovo bilo stid stavit na auto :D ccc na šta ljudi bacaju pare :icon_rolleyes: Pa radije sebi kupi filter da valja i bar ćeš neke koristi imat od tog a ne furat se na nešto što nemaš :icon_rolleyes: Fol turbo a stane sa tobom na semafor atmo i ispali te i smije se fino tebi i tvom "jakom turbu" :lol:
 
Član
ee da vas pitam gdje ima to da se kupi u okolini tuzle i posto je,,znam jednog levata ima volju da mu to tako pisti,on je cak stavljo i mrezicu neku u auspuh da bi sjeko izduvne gasove..aj havla unaprijed
 
Dzeniii je napisao(la):
ee da vas pitam gdje ima to da se kupi u okolini tuzle i posto je,,znam jednog levata ima volju da mu to tako pisti,on je cak stavljo i mrezicu neku u auspuh da bi sjeko izduvne gasove..aj havla unaprijed

Tuzla Mercator Auto Shop 25 Km;):cool:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
wade@
ma tako ljudi zovu GTD Intercooler lakse je rec TDI aj ba uglavnom zna se koji je motor

Golf_2_1.6_tdI@
nije mi jasno sta ce ti taj "fake turbo" kad imas turbo motor, kupis sebi "gljivu" i ima da pisti

ma nije problem neg mene to bode u oci pa sam morao napisati hehe :D
 
Član
bolje bacite pare negdje u medu ili pokloni nekome jel od ovog turbo klinca koji se na auspuh kaci nista nema ..provjereno davno
 
Član
Ovaj pasat mi vise vuce da je turbak, i ima blow off, te sa blow off-om i ovo fake sranje, pa tako da mozda i dolazi do nekog izrazaja sa ventilom... Al ako si vec kupio i naumio to postaviti, postavi pa vidi, ako ti se svidi ostavi, ako ne prodaj ga nekom levatu i to je to!
 
Član
odrezes auspuh ispod izduvne grane malo ostalo bacis...pisti ti turbina ko luda a imas zvuk ko GTI... :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top