''Fake Turbo'' jel ko stavljao i nacin kako se stavlja ?

''Fake Turbo'' jel ko stavljao i nacin kako se stavlja ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
po tvom znaci da ti auto ne izbacuje nikakve ispusne plinove do nekih recimo 2500 obrtaja , tek onda podje chadit.

turbina se stalno vrti , ali kako se povecava protok ispusnih plinova tako se povecava i brzina vrtnje lopatica , kako se lopatice brze okrecu , vise ti zraka ide u motor , vise zraka i goriva , vise snage , jesi skon'to :D
 
MTR je napisao(la):
po tvom znaci da ti auto ne izbacuje nikakve ispusne plinove do nekih recimo 2500 obrtaja , tek onda podje chadit.

turbina se stalno vrti , ali kako se povecava protok ispusnih plinova tako se povecava i brzina vrtnje lopatica , kako se lopatice brze okrecu , vise ti zraka ide u motor , vise zraka i goriva , vise snage , jesi skon'to :D

Pa dobro slazem se sa navedenim ja govorim zvuk turbine tek dobijam kasnije a to sto si ti rekao je ljepo objasnjeno ;)
http://www.youtube.com/watch?v=SaQb2B7AE-8
 
daj ba.....malo sam cacko i nasao na youtube-u kako dva momka pokazuju stvarno kako zvuci,mislim porede zvuk pravog turbaka i onog pištuljka.....nadjite pa cujte,neki momak u crvenoj majci sa rastafari frizurom poveze ono na auspuh i onda porede zvukove...hahahahahaha...isto kad bi mrav prdnuo u policijsku pistaljku...hahahahahahaha
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
sorry jarane,znam da je ovo bilo da pitas kako se postavlja i da vidis nase misljenje al ovaj moj smijeh nije jarane i kolega tebi u inat nego jednostavno kako neko na glup nacin reklamira neko sranje...jbg,ti nisi znao da je lose ovo,i ja bi mozda naleti na isto....tako da nemoj da se ljutis,mada vidim da se neljutis na nase komentare...
pozdrav kolega ;)
hajmo :icon_exclaim:
 
Član
hehe, na greskama se uci :icon_biggrin:

nego... postavi ti ovo, poslusaj kako zvuci, MOZDA ti bude furka par dana... al brzo ce ti dosaditi i skinut ces, al et.. srecom nisu neke pare ;)


edit: ne mozes od ovog nermina rijeci progovoriti :D
 
Član
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
LSD je napisao(la):
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

:cool::cool::cool::cool::cool:
LSD gledaj kako ismijavaju Lukavcane ccccc i koje rekao da ide bolje na pistu pise ti ljepo gore FAKE TURBO DAJE LAZAN ZVUK TURBINE meduostalom imam vec turbinu 1.6 TDI al mi se pali tek na velikim obrtajima odnosno pri aceleraciji vozila a zelim da taj zvuk pojacam spameru jedan :spam::spam::spam::spam::spam:

ITALY je napisao(la):
pogledaj malo po youtube, ukucaj fake turbo whistler, ima ti kako se postavlja, ali ja kako sam vidio, tesko da ces bez malo sireg izduva tj remusa to postaviti.
sta rece, koliko si to platio?:icon_question:

Tuzla Mercator Auto Shop 25 Km a pista nije zeza pogledajte malo po youtube. :p:icon_mad::icon_evil::icon_mad::icon_twisted::123:

Ev vam gospodo http://www.youtube.com/watch?v=SaQb2B7AE-8 i hajde neko reci da zvuk nije valjan molim vas de malo se starije se ponasajte nisu ljudi dzabe je napravili cccc...



ma ne kazem uopste da je tako losa stvar, ali mislim da moras imati auto sa jakom kompresijom da bi ovo radilo, inace ti se nece cuti nikako. TJ sto je jaci motor ljepse i ova spravica zvuci, a na dizelu mislim da ti se nece uopste cuti, samo ce ti zacepiti izduv pa ces jos i motor da zaj*es:icon_confused:
 
nermin suljagic je napisao(la):
daj ba.....malo sam cacko i nasao na youtube-u kako dva momka pokazuju stvarno kako zvuci,mislim porede zvuk pravog turbaka i onog pištuljka.....nadjite pa cujte,neki momak u crvenoj majci sa rastafari frizurom poveze ono na auspuh i onda porede zvukove...hahahahahaha...isto kad bi mrav prdnuo u policijsku pistaljku...hahahahahahaha
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
sorry jarane,znam da je ovo bilo da pitas kako se postavlja i da vidis nase misljenje al ovaj moj smijeh nije jarane i kolega tebi u inat nego jednostavno kako neko na glup nacin reklamira neko sranje...jbg,ti nisi znao da je lose ovo,i ja bi mozda naleti na isto....tako da nemoj da se ljutis,mada vidim da se neljutis na nase komentare...
pozdrav kolega ;)
hajmo :icon_exclaim:

Daj ba nisam ja takav komentar koji mi ne godi zaboravim sto mi godi pamtim hehe :) Peace :icon_smile:;):cool:

Dajte mi ljuboja da pitam gdje je ?????????????:icon_confused::icon_confused:
 
uzmi drug sebi filter-gljivicu i vidjeces kako turbina pisti, Nermin je imo priliku slusat od Zivinica do Sarajeva i nazad :cool::cool::cool::cool:
 
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
uzmi drug sebi filter-gljivicu i vidjeces kako turbina pisti, Nermin je imo priliku slusat od Zivinica do Sarajeva i nazad :cool::cool::cool::cool:

mozes postaviti eventualno sliku da vidim o kojem filteru je rijec hvala;)

onaj okrugli tzv gljiva

http://blog.hemmings.com/wp-content/uploads/2008/06/HMX-onthefloor_7548_resized.jpg
 
Član
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
LSD je napisao(la):
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

:cool::cool::cool::cool::cool:
LSD gledaj kako ismijavaju Lukavcane ccccc i koje rekao da ide bolje na pistu pise ti ljepo gore FAKE TURBO DAJE LAZAN ZVUK TURBINE meduostalom imam vec turbinu 1.6 TDI al mi se pali tek na velikim obrtajima odnosno pri aceleraciji vozila a zelim da taj zvuk pojacam spameru jedan :spam::spam::spam::spam::spam:

ITALY je napisao(la):
pogledaj malo po youtube, ukucaj fake turbo whistler, ima ti kako se postavlja, ali ja kako sam vidio, tesko da ces bez malo sireg izduva tj remusa to postaviti.
sta rece, koliko si to platio?:icon_question:

Tuzla Mercator Auto Shop 25 Km a pista nije zeza pogledajte malo po youtube. :p:icon_mad::icon_evil::icon_mad::icon_twisted::123:

Ev vam gospodo http://www.youtube.com/watch?v=SaQb2B7AE-8 i hajde neko reci da zvuk nije valjan molim vas de malo se starije se ponasajte nisu ljudi dzabe je napravili cccc...




ne,nemas 1.6 tdi...jedino ako nisi iz sestice ubacio motor haha :lol:
 
wade@
ma tako ljudi zovu GTD Intercooler lakse je rec TDI aj ba uglavnom zna se koji je motor

Golf_2_1.6_tdI@
nije mi jasno sta ce ti taj "fake turbo" kad imas turbo motor, kupis sebi "gljivu" i ima da pisti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top