''Fake Turbo'' jel ko stavljao i nacin kako se stavlja ?

''Fake Turbo'' jel ko stavljao i nacin kako se stavlja ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ev ovako kupio sam 'Fake Turbo' (Pistu za auspuh koja daje lazan zvuk turba) Rijec je o Golf 2 1.6 TDI jel iko stavljao na golfa ili na slicna auto pa da vidim iskustva u vezi ove naprave i efikasnost i naravno nacin ugradnje u aushuh sadasnji omjer ausouha je kao i sama pista tako da nemoze nikako LOL i volio bih znati koji omjer je najbolji Hvala.
PS: Svako ko zna nesto molim ga neka se javi.

http://www.bhtuning.com/foto/58b1a5abc8a0267566ccd3a9834e0f8b.jpg
 
moje je misljenje da si bogdom jarane dao jos 10 maraka i uzeo sebi kakav sportski filter i stavio njega umjesto ovoga imao bi vise hajra.... kad bi cuo jednom zvuk kod Green devila na golfu znao bi na sta mislim...
pozdrav ;)


:icon_exclaim:
 
nermin suljagic je napisao(la):
moje je misljenje da si bogdom jarane dao jos 10 maraka i uzeo sebi kakav sportski filter i stavio njega umjesto ovoga imao bi vise hajra.... kad bi cuo jednom zvuk kod Green devila na golfu znao bi na sta mislim...
pozdrav ;)


:icon_exclaim:

Bas sam pitao prodavaca kad sam kupovao pistu za filter i kaze mi da se motor puno cuje kad se stavi Tako rec kaze trokira sad nezz :/ :icon_confused:
 
Član
prodavci znaju pricu koju im kazes pa prepricavaju... pitas raju na forumu :),kod mene je ljeti sportski filter i nista ne trokira... ma stavicu ti ja pistu ako ne znas kako.. nademo se negdjee u gradu i zasarafam ti to :), al opet .. nije to to..
 
i ja bi ti od dva teleta prodao bolesno tele ako ce mi ionako livsati u stali.....
nemislim bukvalno ja,nisam ja takav..al u prenesenom ti ovo z6naci slijedece...meni je pricao jedan decko iz tuzle koji radi u prodavnici tuning opreme za automobile i motocikle(nebi da kazem koja) i koji kaze da je u 9mjeseci prodao samo jednu i to prijatelju cisto onako da proba,i momak je skinuo za par dana jer je ovo pravi primjer CHUNINGA,a mozez misliti kako je dobro ....
znaci taj ko ti je prodao po mom misljenju je se toga samo htio rijesiti... ;)
stavi na usis i samo ga okreni i probaj mozda sta bude bolje????ozbiljno...pokusaj,mozda dobijes zvuk pistanja turbaka,ili zvuk ko da ti je skinut šum filter sa HU pa ti prenosi zvuk punjenja od alternatora...hehehe...
pozdrav i sretno u :icon_smile:
 
adams je napisao(la):
prodavci znaju pricu koju im kazes pa prepricavaju... pitas raju na forumu :),kod mene je ljeti sportski filter i nista ne trokira... ma stavicu ti ja pistu ako ne znas kako.. nademo se negdjee u gradu i zasarafam ti to :), al opet .. nije to to..

:icon_smile: Nije nju problem staviti nego uskladiti da nepisti ko luda vec da pocne na velikim obratijam a filter hmmm nezz oko toga nista kakve su performance sa tim filterom vuca ili sta ??? :icon_confused::icon_confused:

Ima ono turbina al neradi konstano vec na vecim obrtajima a meni to nije dosta naravno stoga sam kupio ovu pistu a znam te fore bolje njemu da proda sto vise boli njega za posljedice a nepovratna je boca hehe ;):cool:
 
Član
pistu ne mozes podesiti, ona pisti non stop na leru malo tise , kako stisces gas pojacava se vzuk.... kad pritisne 1/2 ga i vise pisti da para usi malte ne.. javi se nicuku ljuboje pa pitaj njega on je stavio dvije na svog golfa, s vilterom dobijas malo grublji zvuk i laksi odziv na gas ljeti
 

MTR

Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

LSD

Član
MTR je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ovo je za plakati cika MTR
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 

MTR

Član
LSD je napisao(la):
MTR je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ovo je za plakati cika MTR
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

onaj tamo ti na Yugi sa KN nabio 30 konja , ovaj ovdje s piscom ide bolje na dizelu , oj majko , reko sam ja ne micem s foruma :lol::lol::lol::lol::lol:

ev i zena se iskida :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
pogledaj malo po youtube, ukucaj fake turbo whistler, ima ti kako se postavlja, ali ja kako sam vidio, tesko da ces bez malo sireg izduva tj remusa to postaviti.
sta rece, koliko si to platio?:icon_question:
 
LSD je napisao(la):
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

:cool::cool::cool::cool::cool:
LSD gledaj kako ismijavaju Lukavcane ccccc i koje rekao da ide bolje na pistu pise ti ljepo gore FAKE TURBO DAJE LAZAN ZVUK TURBINE meduostalom imam vec turbinu 1.6 TDI al mi se pali tek na velikim obrtajima odnosno pri aceleraciji vozila a zelim da taj zvuk pojacam spameru jedan :spam::spam::spam::spam::spam:

ITALY je napisao(la):
pogledaj malo po youtube, ukucaj fake turbo whistler, ima ti kako se postavlja, ali ja kako sam vidio, tesko da ces bez malo sireg izduva tj remusa to postaviti.
sta rece, koliko si to platio?:icon_question:

Tuzla Mercator Auto Shop 25 Km a pista nije zeza pogledajte malo po youtube. :p:icon_mad::icon_evil::icon_mad::icon_twisted::123:

Ev vam gospodo http://www.youtube.com/watch?v=SaQb2B7AE-8 i hajde neko reci da zvuk nije valjan molim vas de malo se starije se ponasajte nisu ljudi dzabe je napravili cccc...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top