Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Otisla maska i plastike branika str. 23

ti niamlo normalan :lol::lol::lol: ..gdje ces ba ovo radit...a sto je vako ko zguzvana prednja tabla :D
 
Legend
RE: Fabia - Otisla maska i plastike branika str. 23

nije mi nesto puno pala na tim kw oprugama, koliko spustaju ?
 
Član
RE: Fabia - Otisla maska i plastike branika str. 23

kad se vracaju te plastike? taman sam te i ja htio pitat za prednju tablicu, tebi je sevap kakve senzore naprijed ugradit haahaha :D
 
Član
RE: Fabia - Otisla maska i plastike branika str. 23

naprijed je pala 3.6, nazad 3.5, mjerio ali koji milimetar gore dole :p... nije puno, meni taman, ali kao sto sam rekao, osjecaj u voznji po zavojima je duplo bolji ;) :123:

cuj zguzvana tabla, pa kakav bi ti bio da 11 godina ovako visis, ubijes milione i milione neduznih musica i ostalih letecih stvorenja :D :lol:

a nisam ja lupao naprijed, to cale dok je vozao, parkira gore na internom, konta dokle moze ? pa dok se ne cuje tablica :lol: :lol:

ma cekam na edu, dao sam novu masku bez znaka, i one mrezice dole sa pazi sad, karbonskim rubom :D, da se ofarbaju i srede.... aBd valjda ce ispasti na nesto fino :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - Rat Style str. 24

znaci uzeo si ono sto sam ti poslo... bit ce dobar pravo!
a de mi reci sta je s onim lajsnama nekim.. ja ni dan danas nisam skonto gdje ide..cojk mi objasnjavo al na-a
i ajde pozuri s tim farbanjem... a mogo si vala i crveno ostavit!:D:D
 
Član
RE: Fabia - Rat Style str. 24

jel ti lakiras cijelo auto ili 2 mrezice obicne? to je trebalo biti gotovo isti dan :p
 
Član
RE: Fabia - Rat Style str. 24

ofarbano je sve i sredjeno, bilo je vise posla oko sredisnje mrezice, hrdjava... hvala edi i arminu ;) a postavljanje, mozda danas, dohako me pokvareni sladoled :icon_mad:, nesto sam ko bolestan, valjda aspirin odradi svoje :icon_rolleyes:

a one crne karbon, to je za stokove, mozda ne bi bilo ni lose jer je auto zatamljeno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top