Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Hehe, odaljio i oborio sjediste ko da sam 2 metra, a tu sam ko messi :lol:

A skoro uvijek je negdje na trotoaru, prednost kad auto ima nesto "kozje" krvi, ide uz svaki trotoar u gradu i stedim na parkingu :D
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

hahahah,fina fabija
crno-krom kombinacija felgi bi bila ubitacna
blicamo se kad budemo s bimerom;)
 
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

hehehehehheehe :) nista samo komplet AUTO OFARBAJ NAJ PAMETNIJE TI JE := hehehehehehe
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Hehe, nije mercedes da se farba i lakira :lol: I opet me neko malo cusne na parkingu, pa opet lakiraj hahahaha. Bolje ovako, ne uzbudujem se puno ako neko vrata prisloni.

Sada sitnice jos idu, a do kraja ljeta cu dohakati i ovim gumama, pa otom potom i o felama nekim, da idu u kompletu :icon_smile:
 
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Limpi je napisao(la):
Hehe, nije mercedes da se farba i lakira :lol: I opet me neko malo cusne na parkingu, pa opet lakiraj hahahaha. Bolje ovako, ne uzbudujem se puno ako neko vrata prisloni.

Sada sitnice jos idu, a do kraja ljeta cu dohakati i ovim gumama, pa otom potom i o felama nekim, da idu u kompletu :icon_smile:

pa dobro mozes ti :) ti vozis FABIU s natpisom RS :) hehehehe REPUBLIKA SRPSKA :)))) nista gledaj se na mene'

lagano se ogradii lancem :))) security :) samo polaHko napredovat ces' ne moze sve :)) saburaaa
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

:icon_smile:
Polako nije jos dosao natpis i znacka rs, ali ima da bude bolji odziv na gasu, ko sa ovim papucicama :D :lol: Ma da je nesto jace u pitanju, garant bi ga slupao ili nesto gore, a ovako taman autic da se ispraksiram. :123:

Ma nek sam ja vise onu orginal lajsnu uzeo, koliko sada bolje player "lezi", sve ko" saliveno. :cool:

A tek danas primijetio, pa niko mi jos uvijek nije skinuo one skoda cepove na ventilima, kuc kuc :lol: Sad kad mi ih marnu :icon_mad:
 
Član
RE: Fabia - "Ljutica" by Limpi

Nabavile se i ledice 8 dioda, bijelo ko labud:



Po danu, a uskoro nocne slike, i mene zanima kako je po noci :lol:
 
RE: Fabia - "Ljutica" by Limpi

polahko ali sigurno ti to sve kako treba radis,fin skodilak pravo ,sretno u daljim radovima ;)
 
Član
RE: Fabia - "Ljutica" by Limpi

oo fino fino...kakve diode..si stavljo..mozda i ja ubacim sebi..ljepse bi bilo
 
Član
RE: Fabia - "Ljutica" by Limpi

Hvala ;)

Iste orginal, samo sto su ledice, uslikam danas kakve su, a trebao bi i jednu nocnu :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - "Ljutica" by Limpi

Evo jedna nesto losija, brzinska u mrklom mraku:



Mob lose slika po noci, pogotovo bez blica, ali sustina se vidi:D
 
Član
RE: Fabia - "Ljutica" by Limpi

Lijepa fabija ,pregledo sam ponovo projekat od pocetka kako nisam cesto sad na forumu i ne stignem pratit sve al vidim napredujes svaka cast samo polako i sretno u nastavku ;)
 
Član
RE: Fabia - "Ljutica" by Limpi

Ty, ;) ma lagano se neke sitnice rade, koliko se moze, hehe. Kad mi dodju jos neke stvari, valja aparat u ruke, oprati, uglancati i napraviti neke slike da valjaju :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top