Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

:lol::lol:

Ali spale mi one "krom" lajsne, cim je ono malo otoplilo, djaba sebi posao napravio... skidao komadic po komadic neostika pincetom:icon_mad:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

:icon_question::icon_question: ..pa kako..jesi original uzeo..kod mene su jos uvjek one orginalne..i nema ni packe na njima..eto 7 godina im
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

Ma mislim na ove "cuning" lajsne, ubila ih vrucina, pa se uvile:p

http://www.imagesforme.com/show.php/971895_14022010194.jpg

na sta si ti mislio, one rucke unutra ili :icon_question:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

tibor987 je napisao(la):
svojevremeno sam ih imao i ja, samo one tanje od 6mm ja mislim... :D ...ajd ako nista imas zabave do ljeta, jer us meni se odljepile sve do toplote :cool:




Limpi je napisao(la):
:lol::lol:

Ali spale mi one "krom" lajsne, cim je ono malo otoplilo, djaba sebi posao napravio... skidao komadic po komadic neostika pincetom:icon_mad:

Zar ti nije bilo lakse da me poslusas, nego sebi posao djabe da pravis :lol::123:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

Hehe, trebao sam, ali eto ovako mi zabavnije, pravo interesanto one komadice ljepila skidat:lol: Vazno je da se nesto radi, pa makar i dax-om ribao tapacirunge:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

dobra fobia:D steta nema klimu, al ima prozore ebat ga:icon_biggrin:;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

Hvala, hvala;)
Vazno je da su elektricno prozori, ima toshibu:lol:

Ali eto zbog motora i klime, ne mislim nesto ekstra jos ulagati, tipa rs branika i sl... a tu je i sama starost auta, evo vec je 10 i kusur godina... tako da mi se ne isplati. Ovako nesto "normalnije/sitnije", a ostalo cuvati za nesto novije, bolje i sto manje trosi:D
 
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

maloprije smo se mimoisli kod Sipada,jedva sam te skuzio il si nizak il si zavalio sjediste,tek kad sam vidio stope,bio sam siguran da si ti :cool:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Novi update, detalji- str.9

Hehe, ponizak, a maltene uvijek zavaljeno sjediste. Ma isao u garazu, sa faksa se vracao, mrtav umoran.:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Naime kako mi je nazad otpao dio natpisa fabia, skinuo sam i ostatak, ali belaj je sljedeci. Dio koji je spao f i a, skinuli i lak za sobom, a na ostaku se ipak vidi razlika u boji... masinsko i rucno poliranje malo popravili ali nista bez lakiranja komplet zadnje strane... E sada kontam kako da to prikrijem:icon_question:

Da stavim orginal fabia natpis, ili mozda od nove fabie natpis ili od stare rs, ili onu BiH nalju, ili neku drugu kombinaciju :icon_question: Nesto mi onaj org. stari fabia dosadan, a ne znam kako bi lezao ovaj od nove....

Evo nasao kako izgleda novi fabia natpis i ovaj dole rs je od oktavije mislim:
http://i148.photobucket.com/albums/s27/bigw2069/2.jpg

A meni stoji jedna fleka trenutno :icon_sad:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Daj sliku,ma moze se to ispolirati da se ujednace boje ;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Kako ćeš ispolirat boju koje nema?

Stavi novi znak i riješio si problem.Prije stavljanja znaka prelakiraj taj mali dio zbog hrđe;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Evo starija slika, nesto slabija, ali vidi se.
http://www.imagesforme.com/show.php/923212_16012010170.jpg

Eh, to je prije masinskog poliranja, sada je nesto bolje, ali i dalje se vidi. A lak je skinut ne cijelim dijelom, nego djelimicno, ali svejedno, ruzno je, pogotovo izbliza kada je auto cisto :icon_sad: Samo se moze srediti lakiranjem, a iskreno to mi trenutno nije ni u malom prstu:lol:

Tako da cu najvjerovatnije otici do servisa da vidim mogul nabaviti natpis fabia, a i ono rs dole, jer mi i to treba. Trebali bi da mogu, ili mozda neka kombinacija od nove fabie kao gore na slici. Ljepse je bez ikakvog znaka, ali sta cu, bolje mi znak staviti, nego ovako sa flekicom. A eto kad vec stavljam vidjet cu imali rs, barem nek na natpisu djeluje "opasno" :lol:

Ma zastitit i malo laka najlakse staviti, samo da je naci org. znak ;)

Evo ga i kataloski od rs 6Y0853687 BK LAQ , samo se nadam da ga mogu nabaviti :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

Narucen org. fabia rs natpis nazad i ona znacka naprijed, aBd dolaze iduce sedmice, a danas konacno uzeo i onu lajsnicu sto ide iznad playera, dosta mi one improvizovane:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-& Potreban savjet/prijedlog, str. 10

vidjam ja tebe po zenici,zavaljen uvijek,mozes bez frke skinut prednje sjediste pa sa zadnjeg vozit:lol:
mislim da sam fabiju vidjao ispod bosanke kod stomatoloske ordinacije:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top