Extreme Audi RS6 950hp from EDT

Extreme Audi RS6 950hp from EDT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR je napisao(la):
ne bi da budem hejter , mislim ovo je super ali nesto im nije dobro uradjeno , dvije turbine , smanjena kompresija ,itd itd , nesto mi je nelogicno da V10 sa dva turba ima tako malu razliku u momentu u odnosu KS - obrni moment i na tako visokim obrtajima , ovo podaci su mi prirodniji za nekog atmosferca .
Ova maksimalna brzina je samo teoretski izracun , mislim da ce dobro ici ali ne toliko . I ubrzanje je dobro tj. ekstremno , samo ne znam koliko su u Audiju ostavili prostora u mjenjacu i diferencijalu za ovakve sile , ja mislim da u startu savija osovine ko vlazne jufke :lol:

NM je toliki radi mjenjača, jednog od najbržiš automatskih na svijetu.
MTM RS6 R 730PS GPS brzina postignuta 363km/h radi guma je ograničen na 340km/h.
Ovo vozilo 950hp je jučer bilo na Nardu sa postignutih 398km/h, čim službeno potvrde, postavim.
Možeš da sumljaš koliko hoćeš. A sad se ponovno vrati na motor i pogledaj od čega je to što bi se po tebi trebalo savijati.

Do svidanija...:icon_twisted:
 

MTR

Član
BaXRS4 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ne bi da budem hejter , mislim ovo je super ali nesto im nije dobro uradjeno , dvije turbine , smanjena kompresija ,itd itd , nesto mi je nelogicno da V10 sa dva turba ima tako malu razliku u momentu u odnosu KS - obrni moment i na tako visokim obrtajima , ovo podaci su mi prirodniji za nekog atmosferca .
Ova maksimalna brzina je samo teoretski izracun , mislim da ce dobro ici ali ne toliko . I ubrzanje je dobro tj. ekstremno , samo ne znam koliko su u Audiju ostavili prostora u mjenjacu i diferencijalu za ovakve sile , ja mislim da u startu savija osovine ko vlazne jufke :lol:

NM je toliki radi mjenjača, jednog od najbržiš automatskih na svijetu.
MTM RS6 R 730PS GPS brzina postignuta 363km/h radi guma je ograničen na 340km/h.
Ovo vozilo 950hp je jučer bilo na Nardu sa postignutih 398km/h, čim službeno potvrde, postavim.
Možeš da sumljaš koliko hoćeš. A sad se ponovno vrati na motor i pogledaj od čega je to što bi se po tebi trebalo savijati.

Do svidanija...:icon_twisted:

Ne znam jesi me dobro skontao sta sam htjeo da kazem , interesuje me ovo brate : to: 950 hp @ 6900 Rpm & 965 Nm @ 6800 Rpm. , mala razlika , vrlo mala ( razlika obrtaja snage i Nm ) , ove vrijednosti se postizu kod trkacih automobila ,tj. treba ti 3000-3500 obrtaja u motoru samo da krenes , i de ako imas podatke od ostalih komponenti postavi ih brate , bas me interesuje sta su jos prckali po njemu
 
Član
aaaaaa auta bog te vidio,,,,,he dobra ta vozis karavana a deres ferrari,,,,ovo je nesto kao avion,,,,:lol:,,,samo nema krila:lol:
 
Član
SpaceRaven je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
SpaceRaven je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=fkNXwhOUXus

Nebudi pacijent. Čemu ovo u ovoj temi?!!

Sta je netko otresit...Ako ja podjem vrijedjati nece ti biti svejedno.

Ovo je da se pokaze da ima i ekstremnijih audija od ovoga rs6 koji po ovoj snimci ne ide bolje od MTM-a.


Dečko oladi, i prođi mi se posta. MTM RS6 R 0-200 je 11 sec, ovo vozilo je 9... tako da, i pogledaj što piše iznad snimke.

Ti mene nemožeš naučiti o Audiju ništa nova, tako da nemoj da pokazivaš tko je i šta brže.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top