evo moje tube i pojacala

evo moje tube i pojacala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: evo moje tube

e jarane bas ti fala ...ocekujem to pojacalo za 3-4 dana pa javim kako goni sony woofercic od 330w RMS-a..hehhe ma ja cu njega u bridge (220WRMS na 4 oma ..)pa valjda ce da ga malo zagrije..heheh:icon_smile::icon_smile:;)

eh ja mislim da ce mi se isplatit sto sam dao 120 maraka za to pojacalo+Sony 1200w u kutiji + kablove sve ...a ko kaze da sam mogo i bolje nac za te pare, nek mi kaze odma cu da kupim..
 
Član
RE: evo moje tube

upala ti je kasika u med.... :lol::lol::lol: sreca pa ima ljudi koji neznaju sta prodaju....ili su jednostavno dobrice heheheh ;););)
 
Član
RE: evo moje tube

prije da neznaju sta prodaju, u ovoj bosni ima samo jedna dobrica, da mu je brat tu, bile bi dvije, al ovako je samo jedna, a zove se armin .... (sebe nisam racuno :lol:) ....
 
Početnik
RE: evo moje tube

samo pojacalo ovo gto kod armina je 100 km..ja mislim bilo tamo na carshopu..stvarno ljudi i ja isto mislim da mi je upala kasika u med....:icon_smile::lol::lol::smajli24:
 
Član
RE: evo moje tube

iskreno mene ako pitas armin na SVE sto ima daje jako dobre cjene .... ko posluje sa njim i njegovim bratom vazda ima kasiku u medu :cool: ....
 
Član
RE: evo moje tube

:icon_exclaim:
:D

bit ces zadovoljan s tubom, kad pojacalo zbavis! sam lagano!
;)
 
Član
RE: evo moje tube

sandi_azra je napisao(la):
samo pojacalo ovo gto kod armina je 100 km..ja mislim bilo tamo na carshopu..stvarno ljudi i ja isto mislim da mi je upala kasika u med....:icon_smile::lol::lol::smajli24:

hehehe to nije nase pojacalo, to je oglas iz usluge

sto se tice tih kombinacija, da se to napraviti nekome ko ti dodje s pravim pristupom.

nekome sam ja ovdje dao woofer, pojacalo i par trosistemaca za oko 100 maraka, ali nesto dodzaba, tako nekako hahahahah jebiga momak htio i ja mu dao ali na kraju nije od tog nista bilo

tako da sto se tice cijene, ja bih rekao da se s nama u tome je stvarno tesko porediti, pogotovu polovne stvari, jer ja sam dovoljno lud da dam najnizu cijenu samo da ide, znam ja da kad prodam jedno pojacalo ne mogu kucu napraviti

I da, ne treba zanemariti i to da uvijek naleti neko kome treba kes, za nesto mu treba i on prodaje stvari dodzaba, i tu je tesko se porediti s nekim, ali u globalu, svakom kazem ko god sta vidi kod nas, samo je vazno da mu se proizvod svidja, za cijenu cemo lako.

Pozz

@eddo: nemoj ba tako, ima nas 2 dobricine hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top