evo moje tube i pojacala

evo moje tube i pojacala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: evo moje tube

pa trebale bi mi mjere za sony xplod 12-ku ,,ako ko zna ..ako nezna ja cu kako bilo sam da nije on air ..haha:cool:
 
Član
RE: evo moje tube

serija manje vise mislim da sony bolje svira u kutijama zatvorenog tipa neg u portiranim kutijama, a takvu kutiju je skroz lahko za izracunat i inace dosta je manja od portirane kutije ....
 
Početnik
RE: evo moje tube

kao mislis zatvorenog tipa??ja sam mislio jednu kutiju 80x45x40 ..mal mi gepek..ebga..sa jenim portom malo vecim i duzim oko 25-30cm
 
Član
RE: evo moje tube

mal ti gepek a spominjes kutiju od cca 140 litara :cool::cool::cool::cool: ....

ludjak mrtvi hahahahaha .... malo sale ....

joj fakat si me nasmijo ....

aj sad ozbiljno, napravi neku kutijicu cca 40-tak litara bez porta, svirace to lijepo, ili nekih 50-tak litara sa portom, al onda ne ocekuj cuda, sve ce ti zavisit od tuninga kutije .... doduse prelistaj malo ima negdje ovdje skorija tema gdje je fare spominjo kutiju za sony 12-ku, najpametnije ti je da njega poslusas trust me!!! ;)
 
Početnik
RE: evo moje tube

a kako se tjunira kutija?? sta ??..silikon da ne prdi.???..pojma ti ja nemam ,moracu da otvorim novu temu da covjeku nebrljam njegovu...:cool::cool::lol::lol::lol:
 
Član
RE: evo moje tube

sirina i duzina porta ti odredjuje tuning frekvu kutije, kad se odlucis koliku ces kutiju pravit, javi mi se sa tacnim dimenzijama pa ti ja kazem kolki ces port stavit ;) ....
 
Član
RE: evo moje tube

sadni_azra... jarugo nes ti nemogu odgovorit... na pp ... nemam pojma sto... uglavno ono sto si me pito u vezi pojacala... jbl gto2000 ce gurat dobro... vise nego sto ocekujes... ;)
 
Član
RE: evo moje tube

tareee kod mene prijatelj ima jbl pojacalo 300W max spojeno na paju 305c, mislim znam da zvuci smjesno, al to svira u PM .... mislim da su inace jbl-ove stvari underrate-ane :cool: ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top