evo moje tube i pojacala

evo moje tube i pojacala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo moje tube raja pa mi malo kazite valjal ovo cemu il da "bacam";););)
inace samo pise na njemu jacina 500Wmax 4ohm
[attachment=16556]
[attachment=16557]
[attachment=16558]
[attachment=16559]
[attachment=16561]
[attachment=16562]

evo da dodam i par slicica moga pojacala:
[attachment=17038]
[attachment=17039]
[attachment=17040]
 
Član
RE: evo moje tube

fino izgleda...to je mozda nekih 200-250W RMS-a...uglavnom,bolje nego slusat samo visokotonce:cool:
 
Član
RE: evo moje tube

Super je samo neka se malo osjeti bass
a ne zauzima puno prostora
nema to vise od 200 rms;)
 
RE: evo moje tube

hehe samo me malo ebe sto mi je zatvoren gepek pa i nema bas nekog basa,al ja mislim da ce sa nekim malo jacim pojacalom biti bolje
 
Član
RE: evo moje tube

Ma dovoljno za sebe prijatelju..imam istu skoro..mislim istih karakteristika..prezadovoljan..250 rms
 

IGY

Član
RE: evo moje tube

ko nije zahtjevan odlicna je
neko pojacalco od nekih 200 do 300 rms i ima to da svira pravo fino
 
Član
RE: evo moje tube

spram potreba druze, ako radi na manje vise fabrickoj postavi, ta tuba ti je i vise nego sto ti treba ;) ....
 
Član
RE: evo moje tube

Druze, jel to 15 cola precnik?

mali je RMS ali bi trebala lijepo da udara, negdje oko 98-100 dB ako se ne varam

sve u svemu dobra tubica, za normalne potrebe
 
RE: evo moje tube

Damir_ je napisao(la):
Druze, jel to 15 cola precnik?

mali je RMS ali bi trebala lijepo da udara, negdje oko 98-100 dB ako se ne varam

sve u svemu dobra tubica, za normalne potrebe

jes 15 cola i fino udara samo trebam jace pojacalo da nabavim
 
Član
RE: evo moje tube

z3k4 je napisao(la):
ih pa Damir_ je tu odmah da ti nadje:D

:cool: naravno, sve sto je proizvedeno moze se naci

a ovaj woofer bi trebao da udara dobro u ovoj tubi, pretpostavljam da je njegova fabricka

za ove woofere pogotovo od 15 cola sa malom rms snagom kad se uradi kutija, ali uradi po mjerama naspram njegovih dimenzija i karakteristika, imaju kod Armina tabele sve, pa to udara ti mislis da je makar duplo jaci.
 
Član
RE: evo moje tube

Damir_ je napisao(la):
z3k4 je napisao(la):
ih pa Damir_ je tu odmah da ti nadje:D

:cool: naravno, sve sto je proizvedeno moze se naci

a ovaj woofer bi trebao da udara dobro u ovoj tubi, pretpostavljam da je njegova fabricka

za ove woofere pogotovo od 15 cola sa malom rms snagom kad se uradi kutija, ali uradi po mjerama naspram njegovih dimenzija i karakteristika, imaju kod Armina tabele sve, pa to udara ti mislis da je makar duplo jaci.

:lol:
 
RE: evo moje tube

Damir_ je napisao(la):
z3k4 je napisao(la):
ih pa Damir_ je tu odmah da ti nadje:D

:cool: naravno, sve sto je proizvedeno moze se naci

a ovaj woofer bi trebao da udara dobro u ovoj tubi, pretpostavljam da je njegova fabricka

za ove woofere pogotovo od 15 cola sa malom rms snagom kad se uradi kutija, ali uradi po mjerama naspram njegovih dimenzija i karakteristika, imaju kod Armina tabele sve, pa to udara ti mislis da je makar duplo jaci.

za ovu cijenu koliko sam ga platio bas fino udara nemogu se pozaliti:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Početnik
RE: evo moje tube

jel istina ako je veca kutija da bolje tuce????? ja sebi namjeravam pravit jednu kutiju ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top