evo malo i mojih slika

evo malo i mojih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad bi sve marke vozila prestale da se prave a meni rekli evo besplatno prelaz sa golfa na škodu je bi radije zadržo golfa čuj škodu nisi normalan svaka vama čast cjenim ja vaš trud što dajete za škodu itd ali to auto mi je za moj ukus nula bodova
 
Član
e pa vidi po gradu sve skoda do skode....nisu valjda ljudi klipani...usto moja mene sluzi samo tako, a jso nisam imao poreza na nju, ne kvari se, i jeftini dijelovi....jedina mana od svega joj je malo elektronika i to na prvim serijama, a sve ostalo ko boca....iako je VW-ovo kopile, stoji mu komotno rame uz rame sa verzijama iz svog ranga...pa sad ti vidi...usto dado, znam gdje radis, nemoj da ti banem haha :D:D:D
 
hajde bani pa da zalijemo koju pa ćemo se bocama udarat haha ma shvatam ja tebe drug sretno tebi sa škodom ja kažem ona jest fina na izgled mala itd sve ima u jednom ali to je samo moj ukus da je ja nebih nisam ništa drugo mislio da pogrešno ne shvatiš ajde pozz da nepravimo off topic čujemo se za koji dan da pijemo piće napokon
 
Član
ma oke je drug, zaye...ja malo hehe :D....a sad cemo preko tjedna, samo da se ja nje kutarisem vise na lakiranje...nikad cetvrtak docekat majku mu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top