evo malo i mojih slika

evo malo i mojih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mijo_16v je napisao(la):
i sam sam se iznenadio oko te potrosnje, a i oni u servisu, i kod njih sam jedini za sada, koji nakon ugradnje nije dolazio na ponovno stimanje

pa dobra stvar onda skroz...to je kod tebe znaci 2.0 ili je ovo samo onako potpis:icon_question: cudo bas da tako malo trosi ako je 2.0 motor ili su dobro zavrnuli ventil onda:icon_biggrin:
 
djavolica je napisao(la):
mijo_16v je napisao(la):
i sam sam se iznenadio oko te potrosnje, a i oni u servisu, i kod njih sam jedini za sada, koji nakon ugradnje nije dolazio na ponovno stimanje

pa dobra stvar onda skroz...to je kod tebe znaci 2.0 ili je ovo samo onako potpis:icon_question: cudo bas da tako malo trosi ako je 2.0 motor ili su dobro zavrnuli ventil onda:icon_biggrin:

2.0 16v motor, odnosno blok i glava su ABF 2.0 16v od golfa 3 95. godiste, a usisna grana i ostalo je ostalo od mog starog motora, i sve to radi na k-jetu, a koliko su ga zavrtali ne znam, samo znam da auto fino ide, naravno ne ide isto kao na gorivo, odnosno svaku brzinu napuni ko i s gorivom samo malo tromije s plinom, ali opet dobro ide, eto bas jucer sam se ganjao s nekim audijem A3 1.8 T, i sve na plin od orasja do tuzle, doduse jaci audi al sam ga u srebreniku na foru uzeo i nije me mogao do tuzle nigdje preteci
 
mijo_16v je napisao(la):
2.0 16v motor, odnosno blok i glava su ABF 2.0 16v od golfa 3 95. godiste, a usisna grana i ostalo je ostalo od mog starog motora, i sve to radi na k-jetu, a koliko su ga zavrtali ne znam, samo znam da auto fino ide, naravno ne ide isto kao na gorivo, odnosno svaku brzinu napuni ko i s gorivom samo malo tromije s plinom, ali opet dobro ide, eto bas jucer sam se ganjao s nekim audijem A3 1.8 T, i sve na plin od orasja do tuzle, doduse jaci audi al sam ga u srebreniku na foru uzeo i nije me mogao do tuzle nigdje preteci

to ti je odlicno onda...kod mene je isto 2.0 al kazem ti duplo trosi od toga...znaci vise odvrnut ventil u stvari...kod mene kolko ja mogu da procijenim skoro isto na plin i benzin ide samo sto sad kad je na benzinu malo koci pri mijenjanju brzina...bukvalno zablokira gas kad prebacis u vecu brzinu to mu je jedino mana...ne daj boze sad pomisliti da se trakm s anjim na benzinu negdje:lol::lol::lol:
 
Član
Golf ti je prava bomba čuvaj ga dobro,stvarno extra izgled nemoj nista puno vise dorađivat jer mu nije potrebno-nema šta više da se kaže-samo se pazi lopova hehe
 
Član
Pa Mijo druže ja kontam na GP-u čiji je ovako uredan Golf:) Ja bi mu samo blago zatamnio i stakla, 30-40%
Eh da, imamo isto mp3 player, 6800 jel tako?
 
Tiburon je napisao(la):
Pa Mijo druže ja kontam na GP-u čiji je ovako uredan Golf:) Ja bi mu samo blago zatamnio i stakla, 30-40%
Eh da, imamo isto mp3 player, 6800 jel tako?

a sta si mislio cije pa moj brate:lol:

stakla su bila zatamnjena pa skinuo folije nije mi se svidjalo

a za player si upravu isti, al taj nije vise u autu neke se izmjene desavaju pa ce biti svi obavjesteni
 
svi prodaju golfove prvo igy pa alen pa sad ti šta vam je ljudi koja je druga vozilica u planu šta god uzmeš sretno
 
Član
Upravo sam vidio slike i stvarno dobro auto...nekako baš po mjeri!
A kako ide taj Golf?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top