evo malo i mojih slika

evo malo i mojih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
golfgti1_1.jpg

golfgti1_2.jpg

golfgti1_3.jpg

golfgti1_4.jpg

golfgti1_5.jpg

golfgti1_6.jpg

golfgti1_7.jpg

golfgti1_8.jpg

golfgti1_9.jpg

golfgti1_10.jpg

golfgti1_11.jpg

golfgti1_12.jpg



a posjetite i http://www.peca-tuning.com/slike.html

ima finih stvari
 
Administrator
izgleda da ti je ovaj golf extra dobar ako je i uzivo kao na slikama svaka cast
 
Legend
Posto je :)

Mijo druze, sto si ga sakrivo do sad. Golf je prava apoteka, covjece nemogu ga se nagledat. Perfekcija.
 
Član
Odlican je, stvarno apoteka kao sto Daki rece... ;) cime si ovo pricvrstio kablove za policu?
 
mijo_16v je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Odlican je, stvarno apoteka kao sto Daki rece... ;) cime si ovo pricvrstio kablove za policu?

zakovice-vodilice za kablove, ima ih u svim radnjama koje prodaju elektroinstalaciju

uz te zakovice dodju mali eksercici, ali sam ih ja izbacio i koristio male sarafice, da ovi ne bi ispadali
 
Član
mijo_16v je napisao(la):
mijo_16v je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Odlican je, stvarno apoteka kao sto Daki rece... ;) cime si ovo pricvrstio kablove za policu?

zakovice-vodilice za kablove, ima ih u svim radnjama koje prodaju elektroinstalaciju

uz te zakovice dodju mali eksercici, ali sam ih ja izbacio i koristio male sarafice, da ovi ne bi ispadali

Aaa, znam koje, uzimao sam ih kad sam si kablovsku pospremao, samo dobra ideja to s saraficima, thnx
 
Član
Nema shta stvarno ni dodat ni oduzet podsjeti me malo na moju mashinicu bivshu :icon_biggrin:Super izgleda,samo mozhda mali dodatak da izduvni sistem uljepshash;)
 
Legend
Evo jedna BHtuning style



Auto me ocaralo, dugo nisam vidio ovako sabranog golfa. Nista nisi ofulo da je viska.
 
Član
uh perverzija :):):)
jedino mi se volan i ručica mjenjača ne sviđaju(stvar ukusa naravno) ali tako je uredan i CLEAN :)
Svaka čast :)
Odakle si ti ?
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top