evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
Dobro si ga raskupuso,a izgleda da te taj vezni lim pravo izyebo jbg,uvijek ima nekih neočekivanih problema ali zato samo polako sa saburom :cool:
 
Član
E ocigledno je da si se naradio ali pravo, ali nema ljepseg osjecaja kad zavrsis projekat i kad skontas da si to ti svojim rukama odradio, samo naprijed ;)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobro si ga raskupuso,a izgleda da te taj vezni lim pravo izyebo jbg,uvijek ima nekih neočekivanih problema ali zato samo polako sa saburom :cool:

ma hocu da mi stoji sve kako treba,skini fiksiraj postavi sklopi vari cisti rasklopi zastiti sklopi treba vremena da sve dode na svoje mjesto.
nemam puno vremena u aprilu moram na tehnicki da mi upise kocnice felge/gume motor auspuh i jos neki dida.
naso sam za temperaturu procesor koji rikta temperatura motora i hladnjaka kosta ca 150 eura to moram kupit :)

E ocigledno je da si se naradio ali pravo, ali nema ljepseg osjecaja kad zavrsis projekat i kad skontas da si to ti svojim rukama odradio, samo naprijed

ma polahko me stvarno zajebava ovaj poso,jos radim auta druga pa nemam bas vremena da i ovo sklopim ali to cu postic,inace sam brutalan i odlican poso uradio dosad koji je dosta kosto zivaca i novca hvala drugari
 
Član
danas sam rjesio sve radove oko prednje limarije,ulnji hladnjak je postavljen na svoje mjesto,crjeva su sklonuta tako da ima mjesta na sve strane....
ako imadnem vremena preko sedmice sklapam na finish prednji dio.
evo jos neki slika od kombija koji ce bit za drugi projekat al otome kasnje vise...
i slika od pocetak radova kad sam masinu mjenjo...

ovi slaufovi od hladnjaka za ulje me dosta kosto,pa sam od orginalnog i dodatnog sklopio duzinu koja je optimalna.
 
Član
sinoc mali test sa jednim Golfom 4 tdi,ja sa 325e 105ks,do 70 kmh drzi se golf dobro ali vec navise gubi i to kako otpustim gas na 120kmh i pustim ga
http://www.youtube.com/watch?v=7j1ZNPuOSHo
 
Član
evo mi nesta doslo pa da vidim sta cu da uradim sa motorum gdje da ga gurnem ....ma nace se nesta
kad ga sutra skinem postavicu malko slika .....
 
Top