evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
hehehehehe neisplati se staro auto i nije dizel

duleprof : hvala trudim se koliko mogo,neki sitnica moram jos narucit ali dolazim prima kraju...
 
Član
ma totalno sam lud jedva cekam april da pode sezona i odmah na tehnicki da mi upisu sve te dide...
 
Član
u subotu sklapan kompletan prednji dio farove maska itd,pa cu pocet musiku da radim znaci od dbvt digital do navi dvd nekoliko pojacala subwoofer ..racunam 2 dana posla sve postavit i prekopcat.
oko auspuha moracu modificirat granu,mako mi katalizator visi...za tehnickog potreban inace idem na metalne katalizatore ....dosad koristim fortex auspuh koji cu promjent za jedan brutalni
 
Član
Sajo sta se bunis ja nevozim Diesel samo Benzin ,znas staru dobru na plin se kuha na drva grije a na benzin vozi.:cool:
 
Član
CAVALINO je napisao(la):
Sajo sta se bunis ja nevozim Diesel samo Benzin ,znas staru dobru na plin se kuha na drva grije a na benzin vozi.:cool:

ehheeh ja se nebunim ako dolazim sa 3 bicu kod ajdina na kafi pa ce mo jedan krug odletit

evo sam danas malko sarafo prednji dio gotov neke sitnice trebaju jos stic,musika se sklapa sutra je gotova ..
bolje slike postavim sutra
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
kockica je extra,iam da to abd vidim kad dođem u hamburg:cool:

kad stignes javi, pa da se nademo i malko popricamo,dolazis sa autom ili ??????

Uh masina je stvarno bombona, svaka cast, al i felgice su mu za 10!
hvala ...ali felge cu morat pravit imaju grebotina pa vidicu da ofarbam u boju auta iznutra a vani ostaje polis
 
Član
Konačno privodiš kraju,još da riješiš i taj tehnički i voziii...
Ja peh,neko me zagrebao dok mi je auto bilo parkirano,nije puno ali mora se srediti blatobran..
 
Član
Schumi je napisao(la):
Konačno privodiš kraju,još da riješiš i taj tehnički i voziii...
Ja peh,neko me zagrebao dok mi je auto bilo parkirano,nije puno ali mora se srediti blatobran..

ma sve kako imam vremena...ali sve po korak stize se kraju rada a april nije daleko hehehehehhehehe
to mrzim kad neko nesta osteti i ode i niko nije vidio nista inace vide koliko cigara nevno pusis,ostajes na troskovima svojim steta schumi bolje da si kupio pecenje.......
evo malko danasjeg rada koji se nevidi na prvi pogled....svu instalaciju sam provuko za muziku pojacala idu u gepek...kad se to pocne radid postavljam slike pa da sa vama podjelim moje ideje
postavljena je i gps pratnja, koje placam mjesecno 12 eura ..tako da je auto po pratnji bilo gdje sam ..paljene gasenje motora preko mobitela klucanje vrata itd.....

svaka cast za ovo,extra ispalo,predobra
hvala ti puno trudim se da mi prema mom ukusu izgleda kako treba ali jos nisam davno gotov.....potrosi boziju kisu na autu....da sam znau ovo sve koliko ce me kostat nebi poceo rad ali eto sad sam doso prima kraju..
 
Top