evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
evo sam danas malko sarafo na crvenim.
nove maglenke
nove farove
nove stakla za zmigavce
orginal zmigavci idu na crni tako da sam nabavio sve sta mi treba da sve novo promjenim naprjed osim haube i m tech speulera.
Maglenke necu koristit,otvor ostavljam za zdrak
jos trebaju stic metalne katalizatore 2 komada,zadnji lonac je narucen ocekujem ga pocetak marta na to se navise radujem....
 
BHT Ovisnik
fina bmw;),ima finih auta po hamburgu(kaok ne bi kolki je grad),bio sam mjesec ipo tamo,opet ima idem:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ma vidit cemo,ja idem u 6-om mjesecu,a budem u norderstedt-u i farmsenu:D


hehehehheh javi pa da se nademo farmsen nije daleko od mene....

Crveni je isto predobar,farovi,xenoni ma sve za 5..Eh da je meni
hvala schumi ali ovo je pocetak na crvenom idemo dalje sa radovima
ako veceras dobijem lotto napravicu ti copiju od mog crnog ali ondar sve novo i Motor S38

Bemba je nema dalje!
hvala ali ima na crvenom jos dosta posla inace je auto extra sta se tehnike tice
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
dabogda dobio lotto od srca ti zelim pa da napravis dernek za ekipu s foruma janje da okrenemo :D

hvala ma kakvo janje jednog dobrog bika od 600kg na rostilj i castim pice hehehehhehe nebi bilo lose
 
Član
[/u]evo jos stizu zadnja dva orginal nova kabla za vrata pozada ljevi i desni.
pa kad stignu orginal slike postavljam.
Dosad sam doso da ostaje samo neki sitnica koji trebam narucit i pocinjem sa radovima.
 
Član
evo jos malko slika imam dosta pa cu malko postavit jos neki...inace na pungas/slike lozinka je 335i pa pogledajte
inace pokazuje 2 slike update na 312mm kocnice naprjed,sa e34 540i kljestima i paknjama disk je od audi s3 sa preradama.Specialne nosace za kljesta isto cu pokazat.Nakom montiranja prednji kocnica ubacio sam celicne slaufove za kocnice u setu 6 komada,koci nevjerovatno dobro i iza 200 km/h
iznutra kad sam poceo auto sklapat prosle godine.radio je stari kenwood d mask sa changerom.
 
Član
Schumi je napisao(la):
Kad vidim tvoje auto dođe mi da svoje popišam hehehe

hmmm schumi hvala ti da ti se obicni e30 crne boje svida.
ali sta tvom fali ???????
malko truda malko rada i malko novca i eto tvog ko lampa nek ti stoji kao hobi u garazi i polahko imas vremena isto ko ja
 
Član
evo malko slika da podjelim sa vama
crveni nakom ugradnje prednjeg osvljetenja komplet.
karambolka i prednji vezni lim za crnog
vadenje motora iz 735i ,to mi brat pomogo bez njega nebi mogo to sve zavrsit bio sam na poslu pretegnut sa radom...
motor m30 kad sam ga dovuku
pa na crnom pocetne radove na 3,5l,rezanje starog veznog nosaca imo sam drugi ,stari je bio ostetenj..
radio u crnom nisam poceo da ostale komponente postavljam dok nezavrsim najvaznije radove na autu.
blatobrani za crnog
srebreni kombi koji mi stoji za drugi projekat imam vremena,mozda cu ga sredit da imam auto kojim mogu vuc prikolicu,motana grana za srebrenog kombia prevremeno.

jos kozne presvlake mjenac i rucna ,kupovo par puta od bmw i sranje pravo.pa sam sebi narucio pravu kozu i drzalice isto narucio tako da je sve u kozi.
montazni set za karambolku sve sta mi treba
prednje plastike za karambolku komplet
motor 3,5 sa uljnjim hladnjakom kad sam prvi put postavio nisam ocekivo da je sve iz prva kako treba,2 puta mi je razrezala servo nosac slaufove :icon_mad::icon_mad::icon_mad: nista hocu da imam hladnjak za ulje i platio u bmw 200 eura samo za slaufove dok sam odklonio gresku...

sad vidite zelenog kombia koji je doso ko 316i
prerada na 2,0i m20 129ks.
komplet sve promjenio znaci tehniku novu od do sofer seibu blatobran farbo da je zakum pakum.
na tehnickom nije bilo problema upisan motor .
vise sutra ....poz
 
Top