evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
ja ga gledao da sebi ugradim kad sam radio ispuh dodje oko 200eura ali posto to kod nas nije potrebno nisam ga ugradjivao ostavio para za druge namjene :)
 
Član
Brate kocka je moc mociju, stvarno kapa dole brate prava ZVJER!!!!
Frend mi je radio swap 2.5 ubacio 3.5 od sedmaka e32 nemoguce nesto!
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ja ga gledao da sebi ugradim kad sam radio ispuh dodje oko 200eura ali posto to kod nas nije potrebno nisam ga ugradjivao ostavio para za druge namjene :)
nije ni ovde potreban (dozvoljen)ali mi se zvida kad pogledam odozdol auto pa nekako me jezi......i jos dok stigne auspuh hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zav sam se najezio



Brate kocka je moc mociju, stvarno kapa dole brate prava ZVJER!!!!
Frend mi je radio swap 2.5 ubacio 3.5 od sedmaka e32 nemoguce nesto!

Hvala :icon_smile:
pa i ja sam svog iz e32 prebacijo nije masina puno presla tek 91000km ko nova.

evo mi danas stigo orginalni vezni lim
rasklapanje auta dok mi stignu blatobrani otislu su danas na farbanje
 
Član
Jao brate drama a super da si naso takvu masinu sa tako malo pregazenih milja jer je to za seriju 7 rijetkost :) ! Sretno s daljnim radovima bas me zanima kakvi su blatobrani i vezniu lim kako ce sve ispast!
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Jao brate drama a super da si naso takvu masinu sa tako malo pregazenih milja jer je to za seriju 7 rijetkost :) ! Sretno s daljnim radovima bas me zanima kakvi su blatobrani i vezniu lim kako ce sve ispast!

ma to ce bit ko suza sve novo i extra ofarbano sve je orginal od do .
prednji dio komplet bez haube kostalo me ca 1200 eura samo materiala bez prednjeg speulera.
sreca pa naso to auto sa malo km na satu.

evo slike i od lima karambolke blatobrana
 
Član
A brate ovo se rijetko srece jer obicno seriju 7 nemozes naci bez pregazenih 250.000 km ili vise ali ti si proso ko zmaj kockurina je vec sada zmaj ali kiad je zavrsis biti ce uhhhh (nesmjem svasta pricati) HVALA LJUDIMA KOME NIJE STALO DO GOIRIVA XD!!!!! KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE ;)
 
Član
E svaka cast ja sam imao 320i e30 al ga morao prodat jer sam tad bio ostao bez posla i dan danas zalim za tim BMW-om 10 godina ga vozio. Ipak mi je to bilo prvo auto i nikad sa njim problema nisam imao cak kad mi je u Njemackoj metalna cjev koja je ispala sa kamiona i podletila pod auto na 160 Km/h i podrobila kuciste od diferencijala. Ja sam sa takvim diferencijalom obisao nekoliko BMW Autokuca oko Ninberga da bi kasnije morao zapicit za Gottingen(Oko 400 Km od Ninberga) bez ulja u diferencijalu Autoputem jest da sam za tih 400 Km trebao 10 sati jer se motor grijao i morao sam svakit 50 Km pravit pauzu ali je uspjelo. Sljedeci dan sam nasao novi diferencijal ubacio i navecer ponovo zapicio za Bosnu 1400 Km. Kocka E30 je najbolje sto je ikad BMW napravio. Sad vozim E36 ali neznam nesto nije ko E30.;)
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
A brate ovo se rijetko srece jer obicno seriju 7 nemozes naci bez pregazenih 250.000 km ili vise ali ti si proso ko zmaj kockurina je vec sada zmaj ali kiad je zavrsis biti ce uhhhh (nesmjem svasta pricati) HVALA LJUDIMA KOME NIJE STALO DO GOIRIVA XD!!!!! KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE ;)
znam imo sam srecu pravu i zato sam i ceko dok nesta dode kako treba,mogo sam i nac taki ali nisam stjeo bilo je sansi...
ja sam zadovoljan sa ovim sta imam..
.
E svaka cast ja sam imao 320i e30 al ga morao prodat jer sam tad bio ostao bez posla i dan danas zalim za tim BMW-om 10 godina ga vozio. Ipak mi je to bilo prvo auto i nikad sa njim problema nisam imao cak kad mi je u Njemackoj metalna cjev koja je ispala sa kamiona i podletila pod auto na 160 Km/h i podrobila kuciste od diferencijala. Ja sam sa takvim diferencijalom obisao nekoliko BMW Autokuca oko Ninberga da bi kasnije morao zapicit za Gottingen(Oko 400 Km od Ninberga) bez ulja u diferencijalu Autoputem jest da sam za tih 400 Km trebao 10 sati jer se motor grijao i morao sam svakit 50 Km pravit pauzu ali je uspjelo. Sljedeci dan sam nasao novi diferencijal ubacio i navecer ponovo zapicio za Bosnu 1400 Km. Kocka E30 je najbolje sto je ikad BMW napravio. Sad vozim E36 ali neznam nesto nije ko E30.

ma e30 je za mene i dosta ljudi savrseno auto 80 tih godina,i dosad se drzi dobro ali i ima krsova dosta na cesti .
Ti si dobro proso sa tim deferencialom nemogu da vjerujem ali ako ti kazes da je tako bilo oda ok .
 
Član
jos trebaju od in pro da stignu farovi i zmigavci (stakla)
kuciste od zmigavca sam narucio novo u bmw.
Znaci crne hella prebacam na 325e i inpro dolaze na 335i
 
Član
evo sam i neki stvari za 325e nabavio djelove od karambolke hrom nove,trebaju samo da stignu,za 520i klima procesor isto treba da stigne(mac)
tako da vec skupljam djelove za 325e,projekat na alpina B3 210 ks 2,7l
ostace sve orginal samo malko spustit orginalne bbs 205/55Vr15 a lonac od 2,5l bas da poplasi malko hehehheheh
 
Član
Dobro ti to radis kao i inace druze

Koliko su para samo stakla od zmigavaca cisto informativno,posto sam ja ovdje trazio i nigdje nema samih,ja imam jedan a drugi mi slomljen,pa mi stoje narandzasti..Onda su mi predlagali da pravim od pleksiglasa ili od onog trokuta sto se stavi kad je udes da izrezem,ali to mi ćunerski
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobro ti to radis kao i inace druze

Koliko su para samo stakla od zmigavaca cisto informativno,posto sam ja ovdje trazio i nigdje nema samih,ja imam jedan a drugi mi slomljen,pa mi stoje narandzasti..Onda su mi predlagali da pravim od pleksiglasa ili od onog trokuta sto se stavi kad je udes da izrezem,ali to mi ćunerski

hmm neznam jarane ali sam pravit hmm nije bas nesta stakla kostaju 35eura
Dobra benga svaka cast...Al mu ove fele cuce nema dalje..
hvala
uzivo jos jlepse izgledaju

h
 
Top