evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
hvala svima !!!!
evo sam odlucio sve prebacit na powerflex ovjes
pocetne stvari su zadnji lezaj osovine i deferncijala.
a resto polahko ima se dosta posla.
uzeo sam isto smooked dodatne klince pritisak i temeratura ulja+vodena temperatura
i sta me jos interesuje je ako neko zna gdje se presvuc mogu sjedista u kozu ,ali molim samo dobar poso i neke slike da se vidi ko sta radi...
 
Član
Ovaj powerflex je odprilike 30% tvrđi od serijskog , ali kako ja znam u DE nedaju TUV za ovo
 
Član
ne znam odakle se i u kojem gradu bi da to radis al evo imaju ljudi u gradaccu rade presvlake...al je eko koza u pitanju...

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=12154&page=3
 
Član
koki+ je napisao(la):
Ovaj powerflex je odprilike 30% tvrđi od serijskog , ali kako ja znam u DE nedaju TUV za ovo
tüf nije problem nece ni premjetit hehehehehehe



ne znam odakle se i u kojem gradu bi da to radis al evo imaju ljudi u gradaccu rade presvlake...al je eko koza u pitanju...

ljetujem okolini mostarkom raskrscu,moracu skontat kad stignem iducu godinu pa da vidim imam jedan set za kombi i 2 za crni i crveni pa cu prvo sredit ova dva a sljedecu godino ponovo za crveni...
ja samo trazim pravu kozu
 
Član
Lijep BMW. Ne grije ti se ovaj 3.5? Imam dosta prijatelja koji su stavljali ovaj 3.5 i svakome se grijao pa su ih vadili vani.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Lijep BMW. Ne grije ti se ovaj 3.5? Imam dosta prijatelja koji su stavljali ovaj 3.5 i svakome se grijao pa su ih vadili vani.

hvala...
neznam kakve su hladnjake koristili i kako su spojili slaufove od vode ???
koju su bocu postavili i gdje ??
kod mene nista se negrije sve kako treba .
 
Član
gorane sine neznam zasto bi se grijao ako sve ured naprave eno u svabe i hrvoja su 3 kocke 335 i nijedna nema problema
 
Top