Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
YUgisa je napisao(la):
Ja sam odvozio par slobodnih voznji, skupio oko 17.000, dobio mogucnost za kredit od 400.000, digao ga, kupio za 120.000+ Reno kamion najaci koji sam u tom trenutku mogao da nadjem i da kupim kao pocetnik sa 440ks, kupio garazu i nadogradio je, to je oko 200.000 ako se nevaram, kupio MAN najslabiji i zaposlio nekog lika ali slaba vajda od njega... Lik pravi kilometrazu ko ja a zaradi 10 puta manje nego ja... I to sam morao da ga stavim da vozi dugacke deonice, posto ako namestim nesto drugo da vozi jedva nadje posao i to zaradim onda po 200-300 :icon_confused: Usustini, sem ako necete vama da kupite nov kamion pa da vam ostaje visak stari, ne isplati se bas nesto da ih zaposlite... Sad sam na 9 nivou sa 120.000, malo sam doradio kamion, cekam da predjem na malo jace nivoe da ga doradim vise... Uzimam sad one sertifikate za eksplozive, gasove i to pa pokusavam da navatam to da prenosim... ;)

Ovo zvuči kao u pravom životu....
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ljudu ako ko naleti na neko go*no da popravi key osim ovog za blokiranje, nek javi , ja nemam zivaca vise da se bakcem s kodovima :)

Aj pokusaj ovo, obrisi igricu, ali sacuvaj profil da ne bi igrao ponovo, i prilikom ponovne instalacije, idi polako i tamo gdje bude auto-update ti ga iskljuci(odkvaci) kako god. Ja sam tu opciju iskljucio odma jer sam predpostavio da ce biti problema ako je uradi update... i nemam tih problema sa serialom ;)

Kad je instaliras pokusaj sa nekim od ovih da je aktiviras

p.s. kad budes obrisao igricu otidji tamo u Program files obrisi ako je sta ostalo, i u My Document tamo imas folder Profile, to sacuvaj ovo ostalo obrisi...

3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY

THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE

3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY

7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
 
Mislim da sam popravio, a evo sta sam uradio:

1. Block game .exe with a good Firewall or just disable the whole internet as I did.
2. Uncheck "Online News" in-game going to "Options > Gameplay".
3. Now close the game and go to "My Documents > Euro Truck Simulator 2" and open "config.cfg" with Notepad.
4. Look for the following line in config.cfg >> uset g_sns "(junk here)"
5. Remove everything there is between the quotation marks, It should look like this >> uset g_sns ""
6. Save the file and open the game back again It should ask for a new key.
7. Type in a key you havent used yet like "7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ".
8.Go to Documents > Euro Truck Simulator 2 > There will be a file called "live_streams.sii" Delete it.

sad za sad nemam problema sa kodom , sad me jebe sto sam napravio bruku duga pa to moram rjesavati pa ako ima neko da mu nije mrsko da mi posalje save game , da i to regulisem :D :D
 
Član
Ja odma cheat , 9.999.999 dolara, kupio garzu nadogradio je na max , kupio 6 kamiona ,tuniro ih i vec mi dosadilo , heehhe
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Mislim da sam popravio, a evo sta sam uradio:

1. Block game .exe with a good Firewall or just disable the whole internet as I did.
2. Uncheck "Online News" in-game going to "Options > Gameplay".
3. Now close the game and go to "My Documents > Euro Truck Simulator 2" and open "config.cfg" with Notepad.
4. Look for the following line in config.cfg >> uset g_sns "(junk here)"
5. Remove everything there is between the quotation marks, It should look like this >> uset g_sns ""
6. Save the file and open the game back again It should ask for a new key.
7. Type in a key you havent used yet like "7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ".
8.Go to Documents > Euro Truck Simulator 2 > There will be a file called "live_streams.sii" Delete it.

sad za sad nemam problema sa kodom , sad me je*e sto sam napravio bruku duga pa to moram rjesavati pa ako ima neko da mu nije mrsko da mi posalje save game , da i to regulisem :D :D

Tooo kraljuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ! ;)
 
Član
Ovaj moj radnik izgleda prati ovaj forum :lol: Ko da je cuo da sam ga kritikovao pre par poruka, odjednom proboj, poceo da pravi vecu kilometrazu nego ja ( :icon_eek: ), imamo jednaku ocenu i sad zaradjujem od njega odprilike 25% od moje licne zarade...
 
Dobra igra za malo ubit dosade, poceo sam sa magnumom a dodao sam i novog Axora te ubacio stvarne kompanije tipa TNT, DHL itd :D
 
Član
BART je napisao(la):
Ja odma cheat , 9.999.999 dolara, kupio garzu nadogradio je na max , kupio 6 kamiona ,tuniro ih i vec mi dosadilo , heehhe

Potpisujem ! xD...Daj da se vidi odma kraj..isti sam takav.. ;)
 
Top