Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
sta uciniti u ovoj situaciji :lol:

ets200005.png
 
Član
Mene zanima dal je iko probao ovaj novi patch 1.1.3 ,ja ne smijem da me ne bi opet key poceo handrit ,a igrica je predobra ,sad cu lvl 4 i jos nemam nista svoje :D stedim :lol:
 
ljudu ako ko naleti na neko govno da popravi key osim ovog za blokiranje, nek javi , ja nemam zivaca vise da se bakcem s kodovima :)
 
Ljudi uzimate li vi ove kredite ili kako pičite ? Kako ide ovo da unajmite vozače da voze za vas ? Ja sam uzeo ovaj kredit od 100 k i kupio kamion,sad moram vraćati nešto jače od 2k dnevno,tako 35 dana :D Mogu sad uzeti neki od 400k al' ne znam šta bi sa njim radio,može li se kako napraviti neki biznis ovde sa ovim vozačima ? :lol:
 
Član
ja prvo uzeo onaj od 100, a kasnije onaj od 400. Prvo kupio kamion za 95, ka kasnije potrošio 100 na nadogradnje.......... i sad imam na raqčunu cca 390---
 
Član
Joj jest mi krivo sto je nemogu pokrenit na svojoj kanti od kompa inace sam igro skoro sve 18wos
 
Član
kakvi su vam to kompovi, ja na laptopu igram :D

Kakva je ta igrica 18wheals.....? jel bolja od ove?
 
Ja sam digo obadva, kupio garazu i zaposlio dva majmuna, nema ljeba od njih:lol::lol: Na kraju sam odpustio jednog i prodao kamion, trebalo mi para, razbio svoj:lol: Jadnik trokirao, jedva palio:lol: Nego sad sam trenutno 15lvl, pise profesionalac :lol:

18WOS, starije su igrice od ovih, i to su uglavnom oni Americki krkanski kamioni :)
 
Benny_BMW je napisao(la):
Ma ja kao sto Leta rece nisu nesto stari al moze posluzit kad ti ne mogu ovi al eto ti imas srece

http://www.mediafire.com/?46rjemzfbe6353b

Aj druze skini ovaj program, nema virusa ne sikiraj se, ja ga sad upload sa svog kompa :icon_smile:

Prvo ga instaliraj, i onda kopiraj file iz foldera Crack tamo gdje ti je instaliran, i onda pokreni program, i imas file sa kodovima, odaberi koji hoces i pomocu njega aktiviraj program, onda ga pusti nek sam skine odgovarajuce drajvere, jer moguce da su ti drajveri stari, ako gdje zaglavis vici, ako to ne uspije, ostaje jos nesto da pokusas..;)
 
Član
Ja sam odvozio par slobodnih voznji, skupio oko 17.000, dobio mogucnost za kredit od 400.000, digao ga, kupio za 120.000+ Reno kamion najaci koji sam u tom trenutku mogao da nadjem i da kupim kao pocetnik sa 440ks, kupio garazu i nadogradio je, to je oko 200.000 ako se nevaram, kupio MAN najslabiji i zaposlio nekog lika ali slaba vajda od njega... Lik pravi kilometrazu ko ja a zaradi 10 puta manje nego ja... I to sam morao da ga stavim da vozi dugacke deonice, posto ako namestim nesto drugo da vozi jedva nadje posao i to zaradim onda po 200-300 :icon_confused: Usustini, sem ako necete vama da kupite nov kamion pa da vam ostaje visak stari, ne isplati se bas nesto da ih zaposlite... Sad sam na 9 nivou sa 120.000, malo sam doradio kamion, cekam da predjem na malo jace nivoe da ga doradim vise... Uzimam sad one sertifikate za eksplozive, gasove i to pa pokusavam da navatam to da prenosim... ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
Ma ja kao sto Leta rece nisu nesto stari al moze posluzit kad ti ne mogu ovi al eto ti imas srece

http://www.mediafire.com/?46rjemzfbe6353b

Aj druze skini ovaj program, nema virusa ne sikiraj se, ja ga sad upload sa svog kompa :icon_smile:

Prvo ga instaliraj, i onda kopiraj file iz foldera Crack tamo gdje ti je instaliran, i onda pokreni program, i imas file sa kodovima, odaberi koji hoces i pomocu njega aktiviraj program, onda ga pusti nek sam skine odgovarajuce drajvere, jer moguce da su ti drajveri stari, ako gdje zaglavis vici, ako to ne uspije, ostaje jos nesto da pokusas..;)

Hvala druze puno :* sredit ce to mene sve rođak da se ja ne petljam ;)
 
Top