Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
ljudi ajde neka stavi neko svoj save ali da je npr. 14 lvl ili veci jer sam ja dosao do 15 lvl i u parizu sam propo kroz cestu hahaha i nmg se nikako vratit a neda mi se sve ispocetka igrat...kamion je propo kroz cestu i osto za par min bez punog rezervara goriva jer je iso brzinom oko 8 000 km/h hahaha...a sluzba za pomoc mi trazi 125 000 eura da me odveze na servis i to traje 463 sata....pomozite molim vas neda mi se igrat ispocetka ako neko ima neki veci lvl pllssss dajteee
 
Član
dajte ljudi molim vas igra mi se igrica ali ne ispocetka...dajte vi koji ste presli vise od 13-14 lvl stavite save....
 
Super Moderator
tigar3110 je napisao(la):
ljudi ajde neka stavi neko svoj save ali da je npr. 14 lvl ili veci jer sam ja dosao do 15 lvl i u parizu sam propo kroz cestu hahaha i nmg se nikako vratit a neda mi se sve ispocetka igrat...kamion je propo kroz cestu i osto za par min bez punog rezervara goriva jer je iso brzinom oko 8 000 km/h hahaha...a sluzba za pomoc mi trazi 125 000 eura da me odveze na servis i to traje 463 sata....pomozite molim vas neda mi se igrat ispocetka ako neko ima neki veci lvl pllssss dajteee

Sta si ti radio druze hahahahaha u dzehenem propao hahahahahah :lol: :lol:
 
malo je glupo sto kamion od 340ks i kamion od 700ks idu 90 km/h bez moda.jest bolje ubrzanje al isti djavo kad ides opet 90 , moracu i ja taj mod uganjati :D
 
Član
allroad je napisao(la):
tigar3110 je napisao(la):
ljudi ajde neka stavi neko svoj save ali da je npr. 14 lvl ili veci jer sam ja dosao do 15 lvl i u parizu sam propo kroz cestu hahaha i nmg se nikako vratit a neda mi se sve ispocetka igrat...kamion je propo kroz cestu i osto za par min bez punog rezervara goriva jer je iso brzinom oko 8 000 km/h hahaha...a sluzba za pomoc mi trazi 125 000 eura da me odveze na servis i to traje 463 sata....pomozite molim vas neda mi se igrat ispocetka ako neko ima neki veci lvl pllssss dajteee

Sta si ti radio druze hahahahaha u dzehenem propao hahahahahah :lol: :lol:

nisam nista posebno drug uradio hahhahaa dosao u pariz ostavio servis i kreno da popravim kamion bio mi malo ostecen i krenem sa semafora i da skrenem u radnju i na ulazu mi kamion propadne kroz cestu hahahhahha i potrosi mi 800 l goriva u 2 min jer je isao brzinom od 8000 km/h :lol::lol::lol:
 
Top