Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
amcibald je napisao(la):
Dali se i kod vas u kokpit kameri slabo gotovo nikako ne cuje rad kamiona. provjerio sam u setingu i zvuk je na max. e da,da jos dodam da radio i sirenu odlicno cujem al kamion ne bas.

da, ovo je bas malo glupo, ja onda pojacam zvucnike da cujem pristojno zvuk u kabini, ali onda kad stavim glavu kroz prozor ili slucajno stisnem kameru neku koja ima pogled spolja, pocne da bruji kuca :lol:



Inace jel ima neko neki predlog za kamion, ja sam doradio moj Reno na 520ks koliko je maksimum ali nisam bas nesto odusevljen kako vuce... Otisao sam da kupim Volvo (700ks) ali prilicno je nepregledan iz kabine a i ruzna mu je unutrasnjost :icon_rolleyes: A ni tih 700ks mi nekako slabo ide, ne vidim neku razliku naspram Renoa sa 520ks... Ili za one koji koriste mod, kako ubrzava kamion kad se digne blokada sa 90km/h? Nervira me kada idem onim putevima sa dve trake i krenem da preticem auto i onda ubrza dok preticem i uporedno vozimo 90km/h :icon_mad: Pa bih voleo ili da imam nesto sto bolje ubrzava pa da brze uradim preticanje ili da moze kamion brze da ide pa da ga preteknem pri vecoj brzini... I jel neko ugradjivao ona dodatna svetla na kabini? Jel pomaze to nocu? Ja sam bio stavio na onaj bull bar ali nisam primetio neku razliku, mozda kao da malo vise svetli levo i desno, ali ne u daljinu...
 
Jel ti problem da pošalješ link od tog moda ili stavi ovde ( do 140 kmh) da se ne patim do 120 više :D Ja imam Scaniu R730 i dobro vuče ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
amcibald je napisao(la):
Dali se i kod vas u kokpit kameri slabo gotovo nikako ne cuje rad kamiona. provjerio sam u setingu i zvuk je na max. e da,da jos dodam da radio i sirenu odlicno cujem al kamion ne bas.

Fabricka greska ;) Tako je kod svih :icon_smile:


e to je to znaci. hvala drug.
 
Član
Kod mene je isto volvo pa ako moze mod skinuo sam ih par do 120 ali nijedan deradi znam da se odzipuje i kopira u documents u ets2 mod folder ali neradi mi pa ako nije frka da stavis link moze i pp mod za logo volva mi radi
 
Član
Prevno sam se sa prikolicom, i ostao tako.. stisno sa T i kamion mi se ispravio, a prikolica ostala izvrnuta :icon_question: šta da sad radim? ako prekinem poso ode 12000...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Prevno sam se sa prikolicom, i ostao tako.. stisno sa T i kamion mi se ispravio, a prikolica ostala izvrnuta :icon_question: šta da sad radim? ako prekinem poso ode 12000...

Zovi pomoć na putu. :D
 
Meni fali 1xp do 8-og levela :D a ja mogu uvijek izaci sa posla ne naplate mi nikad nista. Skupio sam nekih 200.000 € i kupio sebi Renault Magnum , i onda sam upgrade garazu na maksimum i kupio jos 4 ista kamiona i zaposlio 4 covjeka na kredit :D pa cemo da vidimo kako ce to ici :D
 
Super Moderator
Najgluplja stvar u igrici je sto navece se samo moja svjetla vide...ovi drugi vozaci kao da voze bez farova nidje veze
 
Član
allroad je napisao(la):
Najgluplja stvar u igrici je sto navece se samo moja svjetla vide...ovi drugi vozaci kao da voze bez farova nidje veze
stavi opcije na najdvece onda i oni upale farovee imas u opcije dal da njima svjetle istii
 
Raja gdje se gasi ova simulacija pospanosti :)
Ja imam cca 12.000 € od radnika , tako da ni ne osjetim kredit :D Sad skupljam za sljedecu garazu i kamione :D
 
Top