Eko koza ili platno.....?

Eko koza ili platno.....?

Član
pioneer_09 je napisao(la):
odlicno izgleda za prvi put... kad to sklopis, onda nam otvori novu temu i napisi od pocetka sta i kako, ako ti nije problem:cool:

;) naravno drug to imam u planu,ovo je danas bila proba,to jest da vidim dali se JA i EKO KOZA slazemo :cool: ,bice tema nova sve detaljno....sutra idemo u nove pobijede....:cool:
 
Član
Koje auto? G4 il Bora?
Kad budes nebo radio fino to dokumentuj :)

Gdje koja zabica, na sta voditi racuna i sl..

pozz
 
Član
sreckoas je napisao(la):
svaka ti cast,ti ga iz prvog puta odradi 3x bolje nego onaj moj bivsi majstor sto mi presvlacio;)

Hvala drug,ima i kod mene malo se primjeti na dva tri mjesta ko malkice pokuzvano,al inace kazu prvi macici u vodu idu :cool:,ali na greskama se uci ;)

Mrva je napisao(la):
Koje auto? G4 il Bora?
Kad budes nebo radio fino to dokumentuj :)

Gdje koja zabica, na sta voditi racuna i sl..

pozz

Mrva auto je passat B5 97 godina,ne da ce samo biti za krov dokumentovano bice i za vrata i ostale plastike koje se budu presvlacile,;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
i ja imam zelju da uradim ovo na svoja vrata,super je ispalo....;)

Drug nimalo nije lako,al vrijedi najtezi dio je skidanje starog ljepila i one ebene spuzve,a sve ostalo samo dosta strpljenja dobar fen i zivaca,al zadovoljstvo kad sijednes pa kad vidis da je sve po tvome i kako ti zelis pre,pre,pre dobar :cool:
 
dino_ze2 je napisao(la):
Eh lego prvi tapacirung,za prvi dodir sa ovakvim radovima,sam zadovoljan,slabo sam rastego eko kozu pa mi je na par mijesta doslo viska,al drugi ce da bude jos bolji :cool:

:cool:


bravo majstore, glavni dio posla si odradio, a ono gore ce biti bolje drugi put. prvi mora bit malo tolerancije, evo covjeka za tapacirunge ,ostavi broj i pokreni biznis;)
 
Član
Hvala Tahire na podrsci :cool:,kako kazu prvi macici idu u vodu,a sto se tice majstora,vijeruj da imam vec tri cetri ponude da radim na autim,nije ni malo lagano raditi al kad skontas gdije sta kako postane rutina,nisam postavio ostale slike malo sam u poslu,pa nemam vremena da postavim,a nisam jos ni tapacirung krova uradio nema se kad,a ako bogda bice sve slike pa se nadam,ti kao strucno lice ces ocijeniti dal to valja sta ili ne,dosad ko god je vidio bio je zadvoljan radom,najgore je sto sam ja uzeo i previse svijetlu boju pa se i razvlacenja primjete,moj savijet je ako ko bude radio sa eko kozom da uzme malo ugasenije boje,manje se sve primjeti,i naravno jos bolja solucija je da se radi sa platnom...hhha onda nema ni rastezanja ni natezanja samo lagano krpa i opleti.....uskoro sve ce biti objavljeno...pozzz:cool:
 
Top